Nevşehir Belediyesinin logosu değişti - Son Dakika

Nevşehir Belediyesinin logosu değişti

20.07.2020 15:41
Nevşehir Belediyesinin logosu değişti, System.String[]

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı düzenlediği basın toplantısı ile Nevşehir Belediyesine ait yeni logoyu kamuoyuna tanıttı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı düzenlediği basın toplantısı ile Nevşehir Belediyesine ait yeni logoyu kamuoyuna tanıttı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı düzenlediği basın toplantısı ile Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yeni logoyu tanıttı. Nevşehir Belediyesine ait yeni logoda, peribacaları, atlar ve lale figürleri yer aldı. Nevşehir Belediyesinin yeni logosunda Kapadokya bölgesini simgeleyen peribacaları, Kapadokya bölgesinin aynı zamanda güzel atlar diyarı olarak anılmasından dolayı at figürlerinin yanı sıra Nevşehir'in mimarlarından Lale Devri'nin ünlü sadrazamı Damat İbrahim Paşa'yı simgeleyen laleler yer aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı logo tanıtımında yaptığı açıklamada yeni logonu daha dinamik ve Nevşehir'i anlatan bir logo tasarımı olduğunu ifade etti. Arı, "Yeni logomuzda Lale Devrinin ünlü Sadrazamı Nevşehirli Damat İbrahim Paşa'nın yadigarı laleler bulunuyor. Güzel atlar diyarından atlarımız var. ve bölgemizin vazgeçilmezi peribacasından oluşan bir logomuz var. Yeni logomuz daha dinamik, daha görsel, daha heyecan uyandırıcı bir logo oldu. İnşallah şehrimize logomuzda hayırlı olur. Allah utandırmasın" dedi. - NEVŞEHİR

Nevşehir Belediyesinin logosu değişti
Nevşehir Belediyesinin logosu değişti
Nevşehir Belediyesinin logosu değişti

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nevşehir Belediyesinin logosu değişti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yurt dışına açılan "Getir" Londra'da hizmet vermeye başladı Son Dakika: Türkiye'de 27 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 132 kişi vefat etti, 7 bin 489 yeni vaka tespit edildi Bilim Kurulu üyesi Prof. Özlü, 'Yüz yüze eğitim 15 Şubat'ta başlar mı?' sorusunu yanıtladı, 4 tehdidi sıraladı Mesut'un imza töreninde kariyeriyle ilgili sorulan soruya verdiği cevap salondakileri coşturdu Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış