Nihal Olçok Akşener'den randevu talep etti: Gece, gündüz nereye derseniz hazırım - Son Dakika

Nihal Olçok Akşener'den randevu talep etti: Gece, gündüz nereye derseniz hazırım

5 ay önce

15 Temmuz darbe girişiminde eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den randevu talep etti.

15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den randevu talebinde bulundu.

"GECE, GÜNDÜZ NEREYE DERSENİZ HAZIRIM"

Meral Akşener'in kendisi hakkında yürütülen FETÖ soruşturmasındaki gizliliğin kaldırılması yönünde Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vermesi hakkındaki İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın yaptığı paylaşımı alıntılayan Olçok, şu ifadeleri kullandı:

"Sayın @meral_aksener, sizden daha da öncelikli bir "anneden, anneye" istirhamdır. İki anne olarak konuşalım. Burdan herkesin huzurunda, gizli saklı,kapalı kapılar ardından değil açık açık randevu talep ediyorum, tek ricam var oda zaman dar olmasın. Gece, gündüz nereye derseniz hazırım."

Nihal Olçok Akşener'den randevu talep etti: Gece, gündüz nereye derseniz hazırım
Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 09:23 Son Dakika

BAE Prensi Şeyh Halid bin Sultan El Kasımi'nin uyuşturucudan öldüğü kesinleşti
Eşinin arabasını satmak isteyen koca, eşiyle anlaşamayınca aracı ateşe verdi! Videosunu da WhatsApp'tan gönderdi Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır