Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika

Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası Sona Erdi

2 yıl önce

Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası sona erdiNamık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)ANTALYA'nın Serik ilçesinde 2016 yılında yaşamını yitiren turizmci işadamı Nuri Özaltın anısına düzenlenen Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası'nda dereceye giren sporculara ödülleri törenle verildi.

Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası Sona Erdi, System.String[]

Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası sona erdi


Namık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)


ANTALYA'nın Serik ilçesinde 2016 yılında yaşamını yitiren turizmci işadamı Nuri Özaltın anısına düzenlenen Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası'nda dereceye giren sporculara ödülleri törenle verildi.


Önceki yıl yaşamını yitiren Özaltın AŞ ve Gloria Otelleri'nin sahibi Nuri Özaltın anısına düzenlenen Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası sona erdi. Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki bir golf kulübünde 6 gün süren turnuvada yerli ve yabancı 202 sporcu mücadele etti.


Turnuvanın gross şampiyonu Alman golfçü Gloria Handl oldu. Kadınlar A kategorisinde ise Christiana Neugebauer, B kategorisinde Sandra Berndt birinciliği elde etti. Erkekler A kategorisinde Iurıı Freıdınov, B kategorisinde ise Oleg Skavronskıy ilk sırayı elde etti.


Turnuvada dereceye giren golfçülere ödülü dün akşam yapılan gala gecesinde verildi. Geceye, Kaymakam Haluk Şimşek, Özaltın AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Nuri Özaltın'ın eşi Sebahat Özaltın, Nuri Özaltın'ın oğlu Nurettin Özaltın ile torunları Elif Özdemir, Yunus Özdemir ve Melis Özaltın ile davetliler katıldı.


Turnuvanın şampiyonu Gloria Handl'a ödülünü Sebahat Özaltın verirken, diğer sporcuların ödülleri de Yunus Özdemir ve Melis Özaltın tarafından verildi.

Nuri Özaltın Memorial Trophy Golf Turnuvası Sona Erdi

Haber Yayın Tarihi: 10.02.2018 03:43 Kaynak: DHASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
İranlı kadının makatından uyuşturucu çıktı Obez DEAŞ üyesi, yakalandığı sığınaktan kamyonla götürüldü

Son Dakika Haberleri