Son Dakika Haberleri: Ödül Törenine Rap Sunumuyla Damga Vuran Deniz Seki, Eleştirilere Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın

Ödül Törenine Rap Sunumuyla Damga Vuran Deniz Seki, Eleştirilere Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın

11 ay önce

45'inci Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde ödül vermek için sahneye çıkan Deniz Seki, şarkılı sunumunu eleştirenlere tepki gösterdi. Seki, "Esprili bir giriş yapmak istedim. Bu kadar kötü olmayın" dedi.

Ödül Törenine Rap Sunumuyla Damga Vuran Deniz Seki, Eleştirilere Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın, System.String[]

Şarkıcı Deniz Seki'den Altın Kelebek'te şarkı söylediği anları eleştirenlere cevap geldi. Seki, geçtiğimiz akşam katıldığı ödül törenlerinde yılın şarkısı ödülünü kazanan Gazapizm'in "Hayatın Heyecanı Yok" şarkısını sunmak için sahneye çıktı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Deniz Seki ödülü güzel bir jest ile takdim etti ancak şarkıcının ödül alan şarkının sözlerini söylediği o anlar sosyal medyada yoğun bir şekilde eleştirildi. Seki de bunun üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi.

"BU KADAR KÖTÜ OLMAYIN"

Seki, "Çok sevdiğim bir şarkıya ödül vermek için sahnedeydim. Espirili bir giriş yaptım hepsi bu. Bu kadar kötü olmayın. Hayatın Heyecanı meyecanı çok" açıklamasında bulundu.

Ödül Törenine Rap Sunumuyla Damga Vuran Deniz Seki, Eleştirilere Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın
Haber Yayın Tarihi: 11.12.2018 11:50 

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Adana'da süt sağma makinesiyle sahte rakı üretimi: 2 kişi gözaltına alındı Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir