Oltu'da Minik Kuran Kursu Öğrencilerine Yıl Sonu Etkinliği - Son Dakika

Oltu'da Minik Kuran Kursu Öğrencilerine Yıl Sonu Etkinliği

9 ay önce

Oltu Müftülüğünce Güllük Cami Kuran Kursu ve 15 Temmuz Şehitler Bilgi Evi'nde eğitim gören 4-6 yaş grubu öğrenciler için yıl sonu etkinliği yapıldı.

Oltu'da Minik Kuran Kursu Öğrencilerine Yıl Sonu Etkinliği, System.String[]

Oltu Müftülüğünce Güllük Cami Kuran Kursu ve 15 Temmuz Şehitler Bilgi Evi'nde eğitim gören 4-6 yaş grubu öğrenciler için yıl sonu etkinliği yapıldı.


Efkan Ala Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlikte minik kursiyerler Kur'an-ı Kerim okudu.


İlçe Müftüsü Ahmet Nuri Bayraktutan, burada yaptığı konuşmada, kurslara yoğun ilgi gösterildiğini söyledi.


Öğrencilerin mezuniyet heyecanı yaşadığını aktaran Bayraktutan, "Kuran okurken bir Müslüman olarak heyecan duymamak elde değil. Onların mezuniyetlerinden duydukları gurura ortak olduğumuzu görmek, bu sahnelerde, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Kuran bülbülü gibi şakıdıklarına şahit olmak, tarifi mümkün olmayan bir duygu ve heyecan. Geçtiğimiz yıla nazaran bu yıl daha kalabalığız." dedi.


Bayraktutan, kurslara ilgi gösteren çocuklara, onları destekleyen ailelerine ve eğitimlerine katkı sağlayan kurs görevlilerine teşekkür etti.


Program, plaket töreni ile sona erdi.

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2019 06:13 Kaynak: AASon Dakika

Ünlü futbolcuların kramponlarını, 2 metrekarelik dükkanında tamir ediyor
Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi

Son Dakika Haberleri