Son Dakika Haberleri: Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay, Karnından Bıçaklandı!

Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay, Karnından Bıçaklandı!

7 ay önce

Geçtiğimiz günlerde anjiyo yapılarak tedavi altına alınan Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, karnından bıçaklanarak hastaneye kaldırıldı. Gencebay'ın sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay, Karnından Bıçaklandı!, System.String[]

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

KARNINDAN BIÇAK DARBESİ ALDI

Olay, akşam saatlerinde Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi üzerinde meydana geldi. Trafikte seyir halinde olan taksinin sürücüsü Doğan Erdoğan ile Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay'ın kız arkadaşı Sedahan Özmen arasında yol verme tartışması başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sedahan Özmen'in erkek arkadaşı Gökhan Gencebay, ikiliyi sakinleştirmek için araya girdi. Bu sırada taksici Erdoğan, Gencebay'ı bıçakla yaraladı. Gencebay olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

GÖKHAN GENCEBAY KİMDİR?

Gökhan Gencebay, 14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Genç oyuncu Londra'da Harrow School da ingilizce eğitimini tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarı bölümüne girdi. Gökhan Gencebay yükseklisans eğitiminiişletme üzerine yapmakta. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan' dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay 2019 yılında oyunculuk kariyerine başlamış.

Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay, Karnından Bıçaklandı!
Haber Yayın Tarihi: 25.04.2019 10:14 Talihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi Özeleştiri yapan Kılıçdaroğlu'ndan "Başörtüsü" çıkışı: Bizi ne ilgilendirir