Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı - Son Dakika

Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı

2 ay önce

Almanya'nın Duisburg kentinde kaybolan Türk hemşirenin, ormanlık alanda cansız bedeni gömülmüş halde bulundu. 7 Eylül'den bugüne kadar kendisinden haber alınamayan hemşire, Kasslerfeld bölgesinde bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılmıştı. Konuyla ilgili Türk hemşirenin kocası sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Almanya'da 7 Eylül'de kaybolan ve cansız bedeni ormanda bulunan hemşire Mine O.'nun eşi sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

7 EYLÜL'DEN BERİ KAYIPTI

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Duisburg kentinde 7 Eylül'den beri kayıp olan hemşire Mine O.'nun (26) cansız bedeli ormanlık alanda gömülü halde bulundu. 5 yaşında bir çocuk annesi olan Mine'nin cesedinde yapılacak detaylı incelemenin ardından ölüm nedeninin belirleneceği ifade edildi.

KOCASI GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili olarak bilgi sahibi olanların polise müracaat ederek yardımcı olmalarını isteyen Duisburg polisi, Mine'nin kocası Ercan'ı sorgulamak amacıyla gözaltına aldı.

ARKADAŞINDA KALMAK İÇİN EVDEN AYRILDI

7 Eylül'de aksam saatlerinde Duisburg kentinin Kasslerfeld bölgesine giden ve uzun zamandır Almanya'da yaşamayan bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılan Mine O.'dan bu zamana kadar haber alınamamış, polis hemşirenin hayatından endişe edildiği için kayıplar listesinde resmini yayınlayarak bulunması için çalışma başlatmıştı.

Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 12:09 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Aç kurtların çoban bekçi köpeğini parçaladığı anlar kamerada
FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler 2 milyon dolar dolandırdı Cübbeli Ahmet Hoca 10 yıl sonra ilk defa bir kadın sunucunun programına katıldı

Son Dakika Haberleri