İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı - Son Dakika

İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı

22.10.2020 20:44
İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı, System.String[]

Osmaniye'de Kadirli Dadaloğlu İlkokulu'nda bulunan bir öğrencinin koronavirüs testi pozitif çıkınca, 13 sınıf arkadaşı filyasyon ekiplerinin çalışmaları kapsamında tedbir amaçlı karantinaya alındı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bulunan bir ilkokul öğrencisinde koronavirüs tespit edildi, 13 öğrenci karantinaya alındı.

Edinilen bilgiye göre, Kadirli Dadaloğlu İlkokulunda bulunan bir öğrencinin önce annesinde koronavirüs tespit edilince çocuğuna yapılan testi de pozitif çıktı.

TEDBİR AMAÇLI KARANTİNAYA ALINDILAR

Korona testi pozitif çıkan öğrencinin 13 sınıf arkadaşı filyasyon çalışmaları kapsamında tedbir amaçlı karantinaya alındı. Karantinaya alınan öğrencilere de Korona virüs testi yapılacağı öğrenildi.

İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • hakan: eğitimi aksatmadan uzaktan eğitim şart. yüzyüzeyi sadece 1. sınıflar ve pratik eğitimli okullar yapmalı. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Lille, Galatasaray'ın gündemindeki Bursasporlu Ali Akman'ı listesine ekledi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli uyarı: AVM'de yerde yemek, restoranda yemekten daha riskli Kritik toplantı öncesi konuşan Bilim Kurulu üyesi yeni tedbirlerin işaretini verdi: Başarılı olamazsak sıkı tedbirler gelebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Son Dakika: Benzine 37 kuruş zam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti