Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye'ye Katılan Müzik Öğretmeni, Performansıyla Jüri Üyelerini Büyüledi

O Ses Türkiye'ye Katılan Müzik Öğretmeni, Performansıyla Jüri Üyelerini Büyüledi

3 ay önce

Müzik öğretmeni Oytun Eleman, 'Al Ömrümü' şarkısıyla O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümüne damga vurdu. Yarışmacı, performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

Yarışmaya Gümüşhane'den katılan müzik öğretmeni Oytun Eleman, O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde sesiyle dört jüri üyesini döndürdü.

NAKARATI DUYAN DÜĞMEYE BASTI

'Al Ömrümü' şarkısını okuyan Eleman, performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Şarkının nakarat kısmından sonra bütün jüri üyelerini döndürmeyi başaran yarışmacı, baştan Beyazıt Öztürk olmak üzere herkesten övgü aldı.

"KUBAT'A BENZETMEDEN OKUMAN ÇOK ÖNEMLİ"

Beyazıt Öztürk, müzik öğretmeni yarışmacı için, " Kubat'ta çıtayı öyle bir yere koyarak söylüyor ki. Kubat benim canım ciğerim, biz Avrupa turnesi yaptık. Kubat yanımda bu şarkıyı 50 kere söylemiştir. Bir özelliği de nerede söylerse hep aynı şekilde içtenlikle ve samimiyetle söylüyor. Hem onun türküsünü seçip hem yukarıdan bu türküye okuyup, Kubat'a da bu kadar benzetmeden kendi tarzınla böyle okuyabilmek çok önemli." yorumunu yaptı.

MURAT BOZ'U SEÇTİ

Tüm jüri üyelerini döndürdüğü için çok mutlu olduğunu söyleyen yarışmacı eşinin de isteği üzerine Murat Boz'u seçti.


YORUMLAR


Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi Ehliyetini Değiştirmek İçin Nüfus Müdürlüğüne Giden Vatandaş, "Ölü" Olduğunu Öğrendi

Son Dakika! Ankara'daki Mobilyacılar Sitesinde Yangın Çıktı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var