Son Dakika Haberleri: Oyuncu Bergüzar Korel, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu

Oyuncu Bergüzar Korel, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu

1 ay önce

10 sene önce meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen ve bir çocuğu olan Bergüzar Korel, alışveriş merkezinde sohbet ettiği muhabirlere hamile olduğunu söyledi.

Dizi setinde başlayan ilişkilerini 2009 yılında nikah masasına taşıyan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden bir mutlu haber daha geldi. Ali adını verdikleri bir oğulları olan çiftin ikinci çocukları dünyaya gelecek.

"İKİNCİ ÇOCUĞUMUZU BEKLİYORUZ"

Bir süredir hakkında hamilelik dedikoduları çıkan güzel oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulayan Korel, "Her şey çok şükür yolunda. Haberlerden de okuduğunuz gibi ikinci çocuğumuzu bekliyoruz. Çok güzel, çok özel bir duygu. Allah herkese bu özel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah" dedi.

9 SENE ÖNCE ANNE OLMUŞTU

Başarılı oyuncu yakın dostu Şükran Ovalı- Caner Erkin çiftinin kızları Mihran Ela'ya doğum günü hediyesi almak için alışveriş merkezinde olduğunu söyledi. Bergüzar Korel'in ilk çocuğu Ali'yi 2010 yılında dünyaya getirmişti.

Oyuncu Bergüzar Korel, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu
Göbeğini çantasıyla saklayan Bergüzar Korel'in ikinci bebeğine hamile olduğu ortaya çıktı

Haber Yayın Tarihi: 22.08.2019 08:55 

YORUMLAR (1)


Çöpten topladığı tahta, sünger ve parkelerden baza yapıp satıyor
Geçtiğimiz sene ölen isimlerin videosunu izleyen Ali Sunal'ın gözyaşları sel oldu Son dakika! Türkiye'nin ağladığı Neslican Tay, son yolculuğuna uğurlanıyor