Oyuncu İsmail Hacıoğlu, Çocuk dizisindeki performansıyla herkesten tam not aldı - Son Dakika

Oyuncu İsmail Hacıoğlu, Çocuk dizisindeki performansıyla herkesten tam not aldı

2 ay önce

Başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, başrol oynadığı Çocuk dizisindeki başarısıyla takipçilerinden tam not aldı. Diziyi izlerken Hacıoğlu'nun oyunculuğuna hayran kalanlar Twitter'dan oyuncuya övgü yağdırdı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Çocuk dizisinin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, performansıyla Twitter'da gündem oldu. Dizinin salı günü yayınlanan bölümünde aşık olduğu kadınla yüzleşen ve gözyaşlarına boğulan Hacıoğlu, izleyenlere de duygusal anlar yaşattı.

PERFORMANSIYLA TAM NOT ALDI

2017 yılında Ayla filminde başarılı oyunculuğu ile göz dolduran İsmail Hacıoğlu, son olarak 'Çocuk' dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor. Reytinglerde oldukça başarılı sonuç elde eden dizide Hacıoğlu'na Nazan Kesal ,Ceyda Ateş, Merve Çağıran, Serhat Teoman, Kenan Acar eşlik ediyor.

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU

Dizide Hasan karakterine hayat veren İsmail Hacıoğlu, aşık olduğu kadınla yüzleştiği sahnede herkesi derinden etkiledi. Başarılı oyuncuya Twitter üzerinden övgü yağdı. Başarılı oyuncuya Twitter üzerinden övgü yağdı. İşte o yorumlardan bazıları:

"PARA İLE KENDİSİNİ TT Mİ YAPTIRIYOR?"

Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan ise İsmail Hacıoğlu'nun sürekli Twitter'da gündem olmasını "Dizisinin olduğu her gün İsmail Hacıoğlu'nun TT olması nasıl oluyor? Oynadığı dizi çok yüksek Reyting alsa diyeceğim ki normal. Para ile her hafta TT'mi yaptırıyor kendini?" diyerek eleştirdi.

Oyuncu İsmail Hacıoğlu, Çocuk dizisindeki performansıyla herkesten tam not aldı
Haber Yayın Tarihi: 28.11.2019 08:31 

YORUMLAR


Son Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı

Son Dakika Haberleri