Oyuncu Ozan Güven, esmer kız arkadaşıyla gecelerde yakalandı - Son Dakika

Oyuncu Ozan Güven, esmer kız arkadaşıyla gecelerde yakalandı

5 gün önce

Adı son olarak kendisinden 15 yaş küçük olan oyuncu Yüsra Geyik ile anılan Ozan Güven, önceki akşam esmer bir kadınla yakalandı. Muhabirleri görünce sinirlenen Güven, koronavirüsü bahane ederek "Fazla yaklaşmayın" diyerek tepki gösterdi.

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ozan Güven, önceki akşam sevgilisiyle görüntülendi. Muhabirleri görünce "Koronavirüs var" diyerek tepki gösteren Güven, hızlı adımlarla uzaklaştı.

"FAZLA YAKLAŞMAYIN ARKADAŞLAR"

Son zamanlarda adı birden fazla kadınla anılan Ozan Güven, geçtiğimiz akşam Cihangir'de esmer bir kadınla yakalandı. Uçankuş muhabirlerinin objektiflerine takılan Ozan Güven, dünyayı etkisi altına alan ve 18 bin 900'den fazla kişinin hayatını kaybettiği koronavirüsü ileri sürerek "Fazla yaklaşmayın arkadaşlar" diyerek tepki gösterdi. Oyuncu yanındaki esmer kadınla ilgili soruları da yanıtsız bıraktı. Ozan Güven'in gergin halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

ADI YÜSRA GEYİK İLE ANILDI

Ünlü oyuncu Ozan Güven ile Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı "Zeliş" olarak tanınan Yüsra Geyik, geçtiğimiz aylarda yurt dışında el ele görüntülenmişti. Ozan Güven ile birlikte rol aldıkları 'Don Kişot'um Ben' oyunu çıkışında görüntülenen Geyik, aşk haberleri için "Açıklama yapmam. Bu benim haddime değil" diyerek topu Ozan Güven'e atmıştı. Güven ise yeni bir ilişkiye başlayarak aşk söylentilerine cevap vermiş oldu.

Oyuncu Ozan Güven, esmer kız arkadaşıyla gecelerde yakalandı
Ozan Güven'le aşk yaşadığı konuşulan Yüsra Geyik'ten ilginç çıkış: Bu benim haddime değil

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı

Ozan Güven ile Yüsra Geyik el ele görüntülendi


YORUMLAR (5)


Son Dakika

Behzat Uygur, koronavirüs nedeniyle evden çıkamayan annesiyle camda hasret giderdi
Demet Akalın, Fahrettin Koca'ya seslendi: Müjdeli haberi verin, çocuğum gece ağlıyor Karantinada olan şarkıcı Ebru Polat, kalça dansı yaptı Karantinada olan İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırından maske yaptı