Özdemir'den Kendisini Eleştiren İzleyiciye Anlamlı Yanıt - Son Dakika

Özdemir'den Kendisini Eleştiren İzleyiciye Anlamlı Yanıt

29.01.2015 12:26

Cüneyt Özdemir, kendisine "Haber metinlerini şaşırmadan oku" diyen izleyicisine "Yarın söz veriyorum şaşırmadan okuyacağım" yanıtını verdi.

Kanal D anchormani Cüneyt Özdemir, tıpkı ustası Mehmet Ali Birand gibi sık sık tekleyerek, yanlış vurgular ve promterdan hatalı okumalar ile sunuyor haberleri. Ancak yine tıpkı ustası gibi kendine has sunumuyla yaptığı hataları telafi ediyor.

CÜNEYT TECRÜBESİNİ KONUŞTURDU

Dün haber bülteninin sonunda izleyicilerinden gelen bir mesaja, Cüneyt Özdemir'in verdiği yanıt damga vurdu. Selin Çağlar isimli izleyinin "Cüneyt Özdemir, bir kez, sadece bir kez şaşırmadan okusun haberi..." şeklindeki tweetine Özdemir, "Yarın söz veriyorum şaşırmadan okuyacağım" yanıtını verdi.

Cüneyt Özdemir, verdiği bu yanıtla kendisini kızdırmak isteyen izleyicinin girişimini de sonuçsuz bıraktı.

Özdemir'den Kendisini Eleştiren İzleyiciye Anlamlı Yanıt

Son Dakika Medya Özdemir'den Kendisini Eleştiren İzleyiciye Anlamlı Yanıt - Son Dakika

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ermenistan, "bölge bazlı milis gruplar" oluşturup gerektiğinde de halkının mal varlığına el koyacak Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı