E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı - Son Dakika

E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı

16.09.2019 09:30

E-5 karayolu Sefaköy mevkisi Edirne istikametinde hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan otomobile yol vermeyen kamyonet sürücüsü ile tartışan motosikletli genç, dehşet saçtı. Olan biteni kamera anbean kaydetti.

E-5 karayolu Sefaköy mevkisinde dörtlü sinyallerini yakarak hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan otomobil sürücüsünün yolunu açan motosikletli, yoldan çekilmeyen kamyonetin aynasını kırdı. Öfkeden deliye dönen saldırgan bununla da yetinmeyip bir de camını yumrukladı. O anlar kask kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gün saat 15.30 sıralarında E-5 karayolu Sefaköy mevkisi Edirne istikametinde meydana geldi. İddiaya göre öğle saatlerinde bir otomobil sürücüsü, hastasını aracına alarak hastaneye yetiştirmek üzere yola çıktı. Ancak sürücü bir süre sonra karayolunda trafiğe takıldı. Hastası olduğunu belirtmek için dörtlü sinyallerini yakan sürücünün yardımına o esnada motosikletli bir genç yetişti. Otomobilin önüne geçtikten sonra korna, ambulans ve polis sireni çalan motosikletli el ve kol hareketleriyle de yolu açmaya başladı.

KAMYONETİN AYNASINI KIRIP CAMLARINI YUMRUKLARI

Bir süre bu şekilde devam eden genç, önüne çıkan kamyonet sürücüsünü yolu açması için uyardı. Uyarılara rağmen sürücü yolu açmayınca sinirlenen motosikletli, bir süre bağırdıktan sonra kamyonete vurmaya başladı. Öfkeden deliye dönen motosikletli, yumruk darbesiyle kamyonetin aynasını kırdı. Hızını alamayan genç sürücü ardından aracın camını yumruklamaya başladı.

KAMERA OLAN BİTENİ KAYDETTİ

Diğer motosiklet sürücülerinin araya girmesiyle kamyonet sürücüsü aracını yoldan çekerken, otomobil sürücüsü de hastaneye yetişmek için yoluna devam etti. Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

İşte olay anından kareler;

E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı
E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı
E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı
E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel E-5 karayolunda motosiklet sürücüsü, yol vermeyen kamyonetin aynasını kırdı - Son Dakika

YORUMLAR (12)
  • ÜSTÜN: motorbisiklet terörü,genelde bide haksızlıktan bahsedersen aracların arasından rast gele geçip giderler( BUNLARA EGİTİM VERİLMELİ BİR ARACIN AYNASINDAN BAKILDIGINDA GÖRÜLMENİZ DAHA ZOR VE AZDIR... Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Sebep?: Kafasına kask kamerası takan kendisini nimetten sayınca böyle oluyor. Adamcağızın önü zaten kapalı Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Yüz yüze eğitim sürecinde kronik rahatsızlığı bulunan öğrencilerin sınavları izole bir ortamda gerçekleşecek Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var