Okulda Abi Dehşeti! 20 Yaşında Genç, 7 Yaşındaki Çocuğu Tekmeleyip Havaya Savurdu - Son Dakika

Okulda Abi Dehşeti! 20 Yaşında Genç, 7 Yaşındaki Çocuğu Tekmeleyip Havaya Savurdu

2 yıl önce

Tekirdağ'da eğitim gören 7 yaşındaki bir çocuk dışardan gelen 20 yaşındaki veli tarafından sınıfta darp edildi. Çocuk saldırganın kendisini havaya kaldırdığını ve tekme attığını söyledi.

Okulda Abi Dehşeti! 20 Yaşında Genç, 7 Yaşındaki Çocuğu Tekmeleyip Havaya Savurdu, System.String[]

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Namık Kemal İlköğretim Okulunda eğitim gören 7 yaşındaki Efe Tuğrap T. sınıf arkadaşının abisi İ.S. tarafından öğle arasında sınıfın içinde darp edildi. Saldırganın kendisini havaya kaldırdığını ve tekme attığını söyleyen çocuğun ailesi hastaneden darp raporu alarak şikayetçi oldu.

"BENİ DUVARA SAVURDU, 'SENİNLE BENİM İŞİM YOK' DEDİ"

Çocuğun annesi Sibel T., saldırganın daha önceden çocuğuna takıntılı olduğunu, kendisini uyardığını fakat, kendisini de iterek duvara savurduğunu iddia etti. Tokgöz, "Daha önce karne gününde karşılaştık bununla. Dedim ki 'bak benim çocuğuma vurma sen çok büyüksün o çok küçük.' Beni duvara savurdu. 'Seninle benim işim yok' dedi. Biz yine bir şey yapmadık. Okul müdürleri bir daha okula almayacaklarını söyledi. Sadece kardeşine yemek getiriyor okul tam gün olduğu için" dedi.

''ÇOCUĞUMUN PSİKOLOJİSİ BOZULSUN İSTEMİYORUM''

Saldırganın öğle arasında sınıfta çocuğunu darp ettiğini söylen Tokgöz, "Bunu gözden kaçırmışlar. O gün öğretmen öğle yemeğindeydi, bir nöbetçi öğretmenle müdür yardımcısı kalıyor okulda. İçeri girmiş bakmış öğretmen falan yok. Benim oğlum çöp kutusuna gittiği sırada geri dönerken bunun ellerinden tutup havaya asmış daha sonra ayaklarından tutup havaya kaldırmış.

Çocuğumu yere indirince benim de çocuk ona yerde tekme atmış. Daha sonra 20 yaşındaki veli buna tekme atarak tahtaya savurdu. Biz okul çıkışında bunu öğrendik. Çocuğumun okulda psikolojisinin bozulmasını istemiyorum. Çok ağladı çok korktu, bunun her türlü önleminin alınmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

''ELLERİMDEN VE AYAKLARIMDAN KALDIRARAK HAVAYA KALDIRDI''

Çocuk ise yaşananları anlatarak, "O benim ellerimden ve ayaklarımdan tutarak havaya kaldırdı. Ondan sonra ben ona tekme attım o da bana tekme attı ben tahtaya yapıştım. Omuzum acıdı" dedi.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

Okulda Abi Dehşeti! 20 Yaşında Genç, 7 Yaşındaki Çocuğu Tekmeleyip Havaya Savurdu
Haber Yayın Tarihi: 09.03.2018 10:49 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Kayınbiraderinin eşiyle ilişkisi olduğunu öne süren kayınpeder, damadını öldürdü Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri