Kar kütlelerinin altında kalmaktan son anda kurtuldular - Son Dakika

Kar kütlelerinin altında kalmaktan son anda kurtuldular

6 gün önce

Kar kalınlığının 2 metreyi geçtiği Bitlis şehir merkezinde tek katlı evler kara gömülürken, iki arkadaş ise çatıdan düşen kar kütlelerini kayda aldığı esnada kütlelerin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Bitlis'te Fatih Bilgiç adlı vatandaş kar yağışını cep telefonu ile görüntülerken, metrelerce yükseklikten düşen kar kütlelerinin altında kalmaktan arkadaşıyla birlikte son anda kurtuldu. Olay anı cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

"ALLAH BİZİ KURTARDI"

Kar kütlelerinin altında kalmaktan kurtulan Fatih Bilgiç, "Bugün öğle saatlerinde çatıdan düşen kar kütlelerini fark ettiğimde telefonumla hemen çekmeye çalıştım. Öncesinde küçük küçük düşen kar parçaları bir anda hızlı hızlı gelip tonlarca ağırlığında bir kütle haline geldi. Kendimizi düşen kar kütlesinden iyi bir şekilde korumaya çalıştık. Çekim anında farkında olmamıza rağmen Allah bizi kurtardı. Şunu da belirtmek istiyorum ki çatıdan düşen karlara insanların çok daha dikkat etmesi gerekiyor. Çok daha kötü sonuçlar doğurabilir" dedi.

Kar kütlelerinin altında kalmaktan son anda kurtuldular
Haber Yayın Tarihi: 13.02.2020 04:45 Kaynak: İHASon Dakika

Kuzuların garip davranmasından şüphelenen besici, video çekmek isterken deprem anını kaydetti
30 yıldır biriktirdiği telefonlarla koleksiyon oluşturdu Ergin Ataman: Fatih hocanın tecrübesiyle, Galatasaray bir adım önde İnternetten telefon siparişi veren kadına cinsel içerikli solüsyon gönderdiler