Son Dakika Haberleri: Kepçe operatörü, kola şişesinin kapağını kepçeyle açtı

Kepçe operatörü, kola şişesinin kapağını kepçeyle açtı

5 ay önce

Esenyurt'ta bir kepçe operatörü son günlerdeki kapak açma akımına kepçesiyle katıldı. Kepçe operatörü kola şişesinin kapağını kepçe ile açtı.

Esenyurt'ta bir kepçe operatörü kola şişesinin kapağını kepçe ile açtı. "Bottle Cap Challenge" akımına uyan iş makinesi operatörünün o anları kameralara yansıdı.

Sosyal medyada hızla yayılan ve farklı şekillerde denenen 'Bottle Cap Challenge'a Türkiye'den bir kepçe operatörü de farklı bir yorum getirdi.

ŞİŞENİN KAPAĞINI BİRKAÇ HAMLEDE AÇABİLDİ

Esenyurt Akçaburgaz'da bir inşaat şantiyesinde kepçe operatörü yerdeki kola şişesini devirmeden kepçe ile birkaç hamlede kapağı açtı.

O anlar ise oradaki vatandaş tarafından kaydedildi. Görüntülerde iş makinesi operatörünün başla talimatı ile kola şişesi kapağına dokunuşlar yapmasının sonucunda kapağın açıldığı görülüyor.

Kepçe operatörü, kola şişesinin kapağını kepçeyle açtı
Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 09:48 Kaynak: İHATürkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir
Belediye başkanı, vatandaşın market borcunu kapattı Cezaevindeki babasını ziyarete gelen 8 yaşındaki kız çocuğunu çırılçıplak aradılar