Son Dakika Haberleri: Polisten kaçan şahıs, metrobüs yoluna girerek izini kaybettirdi

Polisten kaçan şahıs, metrobüs yoluna girerek izini kaybettirdi

22 gün önce

Bakırköy'de GBT sorgusu sırasında aranılanlar listesinde olduğu anlaşılan şahıs, polisten kaçmak için metrobüs yoluna girdi. Şahsın kaçmak için başvurduğu yöntem görenleri dumur ederken, şahıs kaçmayı başardı.

Bakırköy'de polisin GBT kontrolü sırasında aranılanlar listesinde olduğu ortaya çıkan şahıs, polisten kaçarak metrobüs yoluna girdi. O sırada metrobüsün gelmemesi olası bir kazayı önlerken, polis metrobüs yolunda izini kaybettiren şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, akşam saatlerinde Bakırköy İncirli Metrobüs durağının yakınlarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, uygulama yapan polisler şüphelendikleri bir kişinin GBT sorgusunu yaptı. Bu sırada şahsın arananlar listesinde olduğunu tespit edildi.

KAÇMAK İÇİN METROBÜS YOLUNA GİRDİ

Şahıs kendisini yakalayan polislerin elinden kaçarak izini kaybettirmek için metrobüs yoluna atladı. Polis ekipleri kaçan şahsı yakalamak için peşine düştü, şahıs ise yaya olarak metrobüs yoluna girerek Bahçelievler tarafına yol aldı. Şahıs ardından metrobüs yolunda bulunan tellerin üzerinden atlayarak, ara sokaklara doğru kaçtı.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

Polis ekiplerinin elinden kaçan şahıs kayıplara karışırken, ekipler şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Polisten kaçan şahıs, metrobüs yoluna girerek izini kaybettirdi
Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 09:05 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kadınların öldürülmesine dikkat çekmek için cinsel ilişki oyuncağını öpen Didem Ceran'a tepki yağdı
Yaşam koçunun 8 yaşındaki otizmli çocuğu darp ettiği davada karar çıkmadı ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu