Son Dakika Haberleri: Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi

Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi

29 gün önce

İstanbul'da, kendi habitatında yemek bulamayan domuz sürüsü şehre indi. Domuzlar, bir restoranın yemek artıklarını döktüğü alanda karnını doyururken görüntülendi.

Sarıyer'de ormanlık alanda yiyecek bulamayan yaban domuz sürüsü gece caddeye indi. Aralarında yavruların da bulunduğu yaban domuzları yeşillik alanda yiyecek bulamayınca caddeye kadar indi. Yoldan geçen bir vatandaş tarafından görüntülenen domuz sürüsünün bir restoranın yemek artıklarını döktüğü alanda yemek yediği görüldü.

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Yeşillik alanda yiyecek bulamayarak çareyi caddeye inmekte bulan yabani domuz sürüsü bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Aralarında yavruların da bulunduğu sürü burada yemek yedikten sonra tekrar ormana döndüğü görülüyor.

Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi
Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 09:16 Kaynak: İHAMillet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok