PAOK-Beşiktaş maçı, iki ülke arasındaki siyasi gerilim nedeniyle başka bir adreste oynanabilir - Son Dakika

PAOK-Beşiktaş maçı, iki ülke arasındaki siyasi gerilim nedeniyle başka bir adreste oynanabilir

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda PAOK ile eşleşen Beşiktaş, tek maç üzerinden oynanacak bu eşleşmeyi iki ülke arasındaki siyasi gerilimden ötürü başka bir yerde oynayabilir. Yunan basınında farklı kaynaklarda çıkan haberlerde UEFA'nın gelişmeleri takip ettiği bilgisi yer aldı.

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş, 2. Ön Eleme Turu'nda PAOK ile eşleşti. Ancak tek maç üzerinden oynanacak bu eşleşme, iki ülke arasındaki artan gerilim nedeniyle başka bir adreste oynanabilir. Karşılaşmanın 25 veya 26 Ağustos tarihinde Selanik'teki Toumba Stadyumu'nda oynanacağı ilan edilse de Yunanistan kaynaklı Sportime'da UEFA'nın maçın yerini değiştirebileceği belirtildi.

GEÇMİŞTE YAŞANDI

Geçmişte UEFA'nın benzer durumlarda değişikliğe gitmesi nedeniyle iki ülke arasında art arda gelen açıklamaların seyrinin izlendiği aktarıldı.

BAŞKA KAYNAKLAR SALGINI DA NEDEN GÖSTERDİ

Yine Yunan basınından Gazzetta.gr ise maçın oynanma tarihine kadar değişimler yaşanabileceğini belirtti. Türkiye - Yunanistan ilişkilerindeki durumun ve koronavirüs salgını sürecindeki gelişmelerin maçın oynanacağı yeri kesin kılmadığını belirtti.

PAOK-Beşiktaş maçı, iki ülke arasındaki siyasi gerilim nedeniyle başka bir adreste oynanabilir

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 17:08

Son Dakika Spor PAOK-Beşiktaş maçı, iki ülke arasındaki siyasi gerilim nedeniyle başka bir adreste oynanabilir - Son Dakika Spor

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Zehir tacirleri, günlerce takip edildikten sonra yakayı "fotokapan"la ele verdi Songül Karlı, frikik verdiği pozuyla gündeme bomba gibi düştü Sağlık Bakanı Koca, karantina evine yapılan misafir akına isyan etti: Koronavirüs pozitifleri ziyaret etmeyin Azerbaycan, Ermenistan'a ait mühimmat deposunun imha görüntülerini paylaştı Çekim için kameraların karşısına geçen Deren Talu, yeni haliyle herkesi şaşırtacak Karısıyla tartışan koca, dehşet saçtı! Eşine, baldızına ve kayınvalidesine kurşun yağdırdı Ermenistan askerleri, çatışma bölgesinde zırhlı araçlarını bırakarak kaçtı Bayrampaşa'da 13 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğradı