Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu - Son Dakika

Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu

4 ay önce

AK Parti'den yeni parti kurmak için istifa eden eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan cenaze töreninde bir araya geldi.

Yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren Ahmet Davutoğlu ile Ali Babacan, eski Hazine Müsteşar Vekili Cavit Dağdaş'ın annesi Nahide Dağdaş'ın cenaze törenine katıldı. Törende karşılaşan ikili tokalaşırken, birlikte görüntü vermekten kaçındı.

AHMET DAVUTOĞLU VE ALİ BABACAN'A BEŞİR ATALAY DA EŞLİK ETTİ

Ulus'taki Hacı Bayram Veli Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına ilk olarak Ali Babacan geldi. Babacan'a eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin eşlik etti. Babacan'dan sonra camiye gelen Ahmet Davutoğlu, Cavit Dağdaş'a başsağlığı diledikten sonra Ali Babacan ile de tokalaştı. İçişleri eski Bakanı Beşir Atalay da cenaze törenine katılanlar arasındaydı.

BİRLİKTE GÖRÜNTÜ VERMEKTEN KAÇINDILAR

Öğle namazı için camiye ayrı ayrı giren ikili, cenaze namazında da Cavit Dağdaş'ın her iki yanında saf tuttu. Cenaze namazı sonrası açıklama yapmayan ikili Hacı Bayram Veli Camii'nden ayrı ayrı ayrıldı. Babacan ve Davutoğlu tören boyunca birlikte görüntü vermekten kaçındı.

Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu
Haber Yayın Tarihi: 03.10.2019 06:45 Son Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda

Son Dakika Haberleri