Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu - Son Dakika

Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu

03.10.2019 18:45

AK Parti'den yeni parti kurmak için istifa eden eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan cenaze töreninde bir araya geldi.

Yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren Ahmet Davutoğlu ile Ali Babacan, eski Hazine Müsteşar Vekili Cavit Dağdaş'ın annesi Nahide Dağdaş'ın cenaze törenine katıldı. Törende karşılaşan ikili tokalaşırken, birlikte görüntü vermekten kaçındı.

AHMET DAVUTOĞLU VE ALİ BABACAN'A BEŞİR ATALAY DA EŞLİK ETTİ

Ulus'taki Hacı Bayram Veli Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına ilk olarak Ali Babacan geldi. Babacan'a eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin eşlik etti. Babacan'dan sonra camiye gelen Ahmet Davutoğlu, Cavit Dağdaş'a başsağlığı diledikten sonra Ali Babacan ile de tokalaştı. İçişleri eski Bakanı Beşir Atalay da cenaze törenine katılanlar arasındaydı.

BİRLİKTE GÖRÜNTÜ VERMEKTEN KAÇINDILAR

Öğle namazı için camiye ayrı ayrı giren ikili, cenaze namazında da Cavit Dağdaş'ın her iki yanında saf tuttu. Cenaze namazı sonrası açıklama yapmayan ikili Hacı Bayram Veli Camii'nden ayrı ayrı ayrıldı. Babacan ve Davutoğlu tören boyunca birlikte görüntü vermekten kaçındı.

Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu

Son Dakika Güncel Parti kuracaklarını açıklayan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu cenazede buluştu - Son Dakika


Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti