Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme - Son Dakika

Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme

27.01.2021 16:49
Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme, System.String[]

Oyuncu Pelin Akil, üçüncü çocuk hakkında gelen sorular üzerine kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan'ı işaret ederek, dikkat çeken bir yanıt verdi. Akil, "Neden olmasın? Gerçi Anıl istemiyor, 'git kendin yap' diyor!" diyerek, topu eşine attı.

Tanıştıkları dizi setinden sonra birliktelik kararı alan oyuncu Pelin Akil ve Anıl Altan, 2017 yılında dünya evine girmişti. Evliliklerinden Alin ve Lina adlı ikiz kızları olan çift, sosyal medya hesapları üzerinden sık sık kızlarıyla mutlu fotoğraflarını paylaşarak, hayranlarından üçüncü çocuk sorularını alıyorlardı.

"GİT KENDİN YAP"

Gelen "Üçüncü çocuğu istiyor musunuz?" sorularına kayıtsız kalamayan Pelin Akil, dikkat çeken bir yanıt verdi. Çocuk istediğini söyleyen Akil, "Neden olmasın? Gerçi Anıl istemiyor, 'git kendin yap' diyor! Alin ve Lina biraz büyüdükten sonra düşünüyorum" şeklinde konuştu. Tek korkusunun yeniden ikiz bebek gelmesi olduğunu belirten Akil, kızlarının da kendisi gibi inatçı olduğunu söyledi.

Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!

"İKİZ ANNESİ OLMAK ÇOK ZOR"

Sosyal medyada oldukça aktif olan Pelin Akil, daha önce yaptığı paylaşımda, "İkiz annesi olmak çok zor, beni izleyen ikiz anneleri çok iyi bilir. Çünkü ayırmıyorsun, ayırmadığın için biri kucağındayken bir öptüğünde bırakıp, diğerini de öpüyorsun" sözlerinde bulunmuştu.

Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!
Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!
Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme

Son Dakika Magazin Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • Türk 35: Ya ne güzel... Allah ömür versin bende 3 cocuk annesiyim. Yedir icir yıka ev işi iş temizlik okul uykusuzluk..ders çalıştır derken saçımı taramaya zaman bulamıyorum. 24 saat az geliyor bana... Ne güzel bunlar ha bire foto paylaşıyorlar..maşallah çok hamaratlar heralde Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Liverpool'un kalecisi Alisson Becker'in babası boğularak hayatını kaybetti Türkiye'de bir ilk! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin elektrikli otobüsü yola çıktı Dayak yediği için balkondan atlayan kadının kocasından şaka gibi savunma: Sakinleştirmek için kolunu ısırdım Son Dakika! İstanbul Yenibosna'da ağaca çıkarak Tabur Komutanlığı'nı gözetleyen DEAŞ'lı terörist yakalandı Müge Anlı'nın programında aranan Güldane Biçer cinayete kurban gitmiş! Kocası her şeyi itiraf etti Kamerasız ve tuşlu telefonlara rağbet patladı! Telefonculardaki stoklar neredeyse tükendi Göbeklitepe'nin minyatürlerini yapıp 5 bin TL'ye kadar satan girişimci, yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım