Pera Müzesi Oditoryumu'nda "Robert Kolej Konuşmaları" - Son Dakika

Pera Müzesi Oditoryumu'nda "Robert Kolej Konuşmaları"

30.11.2013 09:01
Pera Müzesi Oditoryumu'nda

Robert Kolej, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü işbirliğiyle Aralık 2013 – Mayıs 2014 döneminde "Robert Kolej Konuşmaları" adlı bir dizi etkinlikle 150. yaşını kutluyor.

"Robert Kolej Konuşmaları"

Pera Müzesi Oditoryumu

3 ve 17 Aralık 2013

Robert Kolej, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü işbirliğiyle Aralık 2013 – Mayıs 2014 döneminde "Robert Kolej Konuşmaları" adlı bir dizi etkinlikle 150. yaşını kutluyor.

150 yıllık hayatında her zaman eğitimde öncü okullardan biri olmuş; sadece Türkiye'de değil, dünyada da saygın bir okul olan Robert Kolej, gelecek için de "öğrenmeye devam" teması etrafında birleşiyor.

"Robert Kolej Konuşmaları" etkinlik dizisinde konusunda uzman mezunlar Aralık 2013 – Mayıs 2014 döneminde ayda iki kez Pera Müzesi'nde dinleyicilerle buluşuyor.

İstanbul'daki en köklü ve saygın eğitim kurumlarından biri olan Robert Kolej'in 150. kuruluş yıldönümü nedeniyle, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü ve Robert Kolej işbirliğiyle hazırlanan Bir Geleneğin Anatomisi: Robert Kolej'in 150 yılı sergisi 15 Mayıs – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında İstanbul Araştırmaları Enstitüsü'nde sergilendi.

"Robert Kolej Konuşmaları" dizisinin Aralık ayı programında Cüneyt Ülsever ve Ömer Madra konuk olarak yer alıyor.

"Robert Kolej Konuşmaları"

Cüneyt Ülsever
"Türkiye Nereye Gidiyor?"
3 Aralık 2013, Salı, 19:00

Ömer Madra
Bir İş Modeli Olarak İklim Değişikliği/ Bu Haliyle Kapitalizm Değişebilir ve Değiştirebilir mi?
17 Aralık 2013, Salı,19.00

Pera Müzesi Oditoryumu'nda Robert Kolej Konuşmaları

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Pera Müzesi Oditoryumu'nda 'Robert Kolej Konuşmaları' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar