Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü - Son Dakika

Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü

19.01.2021 10:01

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından pirzola yediği videoyu paylaşan ve bu hareketiyle sosyal medyada büyük tepki çeken Nusret Gökçe, özüne geri dönerek et kestiği anları paylaşmaya başladı.

Meşhur tuz serpme hareketiyle şöhreti yakalayan Nusret Gökçe, önceki gün sosyal medya hesabından pirzola yediği anları paylaşmış ve deyim yerindeyse eleştiri bombardımanına tutulmuştu. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan sosyete kasabı, eleştirilerden ders çıkarmış olacak ki eski günlerine geri dönerek sosyal medyadan et kestiği anları paylaşmaya başladı.

"MİLLET EVİNE EKMEK ALAMAZKEN ŞOVA BAK"

Eleştiri oklarının hedefi olan pirzola paylaşımından sonra birçok kullanıcı Nusret'in videosunun altına "Ülke gündeminden ne kadar da uzaksın", "Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov", "Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var", "Yaradan sormaz mı sen yerken biz aç aç izliyoruz" şeklinde yorumlar yapmıştı.

DUBAİ'DEKİ RESTORANININ BAŞINDA

Meşhur olduğu ilk günlerdeki gibi et kesme, sunum yapma ve tuz serpme paylaşımları yapmaya kaldığı yerden devam eden Gökçe, şimdilerde Dubai'deki restoranının başında bulunuyor.

Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü

KORONAVİRÜS AŞISI OLDU

Öte yandan Nusret, son olarak sosyal medya hesabında Dubai'de koronavirüs aşısı olduğu görüntüleri takipçileriyle paylaştı.


Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü

Son Dakika Magazin Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (22)
  • GÖKHAN BABA: yazık vallah sözde islam devletiyiz millet ekmek bulamıyor çünkü seytanlaşmıs insanlar zekat vermez fakir bilip yardım etmez ama bir takıma para lazım olunca milyonlarca insan destek için forma alır ayıp ölecegiz ama beyin yok Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan dolar, 7.20 seviyelerinden işlem görüyor Hastaların vücudundan çıkarılmış ilginç cisimlerden oluşturulan 80 parçalık koleksiyon görenleri hayrete düşürüyor Dünya Sağlık Örgütü'nden tedirginlik yaratacak aşı açıklaması: Mutasyona karşı etkili olup olmadığını tam olarak bilmiyoruz Son Dakika! İstanbul Yenibosna'da ağaca çıkarak Tabur Komutanlığı'nı gözetleyen DEAŞ'lı terörist yakalandı Müge Anlı'nın programında aranan Güldane Biçer cinayete kurban gitmiş! Kocası her şeyi itiraf etti Soner Sarıkabadayı uzun saçlı halini paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Kamerasız ve tuşlu telefonlara rağbet patladı! Telefonculardaki stoklar neredeyse tükendi Göbeklitepe'nin minyatürlerini yapıp 5 bin TL'ye kadar satan girişimci, yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor