Prens Harry: Bana sadece 'Harry' deyin - Son Dakika
BBC

Prens Harry: Bana sadece 'Harry' deyin

Sussex Dükü Prens Harry, İskoçya'da katıldığı bir turizm konferansında, delegelerden kendisine sadece "Harry" diye hitap etmelerini istedi.

Prens Harry: Bana sadece 'Harry' deyin, System.String[]

Sussex Dükü Prens Harry, İskoçya'da katıldığı bir turizm konferansında, delegelerden kendisine sadece "Harry" diye hitap etmelerini istedi.

Konferansta kısa bir konuşma yapmadan önce Prens Harry'yi takdim eden sunucu Ayesha Hazarika, "Hepimizin kendisine sadece 'Harry' demesini istiyor" diye açıklama yaptı.

Kraliçe İkinci Elizabeth'in torunu Prens Harry ve eşi Meghan Markle, birkaç hafta içinde İngiltere Kraliyet Ailesi'yle ilgili görevlerini bırakmış olacak.

Bundan sonra zamanlarının bir kısmını Kuzey Amerika'da bir kısmını da İngiltere'de geçirecek olan çifte, kamu bütçesinden fon tahsis edilmesine de son verilecek.

Harry daha önce kendisine sadece "Sussex Dükü Harry" olarak hitap edilmesini istediğini söylemişti.

Prens Harry konuşmasında, turizmin yaygınlaşmasının, dünyanın en güzel yerlerini tehdit eder hale geldiğini vurguladı.

Son resmi görevlerinden biri olarak katıldığı etkinlikte Harry, hemen tedbir alınmazsa dünyanın giderek artan sayıda bölgesinin ziyaretçiye kapatılması gerekebileceği uyarısında bulundu.

BBC

Son Dakika

ABD'de George Floyd'un polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis'te sokağa çıkma yasağı ilan edildi Twitter, Trump konusunda geri adım attı: Kurallarımıza aykırı bir durum tespit etmedik Polisin ve boğarak öldürdüğü siyahi adamın geçmişte aynı yerde çalıştıkları ortaya çıktı Cinsel ilişki fantezisi için tutulan iki adam ellerinde palalarla yanlış eve girdi CNN muhabiri, Minneapolis'teki olayları anlatırken canlı yayında gözaltına alındı ABD'de siyahi vatandaşın polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis savaş alanına döndü Sırlar ortaya çıkıyor! Uçaktaki cinsel ilişki skandalında yeni detay Erdoğan'ın Ayasofya sözleri sonrası Yunanistan'dan ilk resmi açıklama: Bu bir meydan okuma Hindistan'da erkek arkadaşıyla kaçan genç kıza meydan dayağı atıldı Korona engeline takılan doktor çift, çalıştıkları hastanede evlendi Twitter, Donald Trump'ın ardından Beyaz Saray'ın tweetini de engelledi Hindistan'da bir rahip, koronavirüsün sona ermesi için bir kişiyi kurban etti Erdoğan'ın mesajı Yunanistan'ı çıldırttı: Türklerden eşi görülmemiş meydan okuma Rus milyarderler koronavirüs salgınından kurtulmak için Avrupa sahillerine kaçıyor Eylemleri bastırmak için uğraşan Trump hakkında bomba iddia: Hamile bıraktığı asistanını boğarak öldürdü