Prens Harry ve Meghan'ın güvenlik masrafları ortaya çıktı: 33 milyon TL - Son Dakika

Prens Harry ve Meghan'ın güvenlik masrafları ortaya çıktı: 33 milyon TL

ABD'nin California eyaletinde olduğu bilinen İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın, yıllık kişisel koruma masraflarının 33 milyon TL olduğu belirtildi.

Prens Harry ve Meghan'ın güvenlik masrafları ortaya çıktı: 33 milyon TL, System.String[]

ABD'nin California eyaletinde olduğu bilinen İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın, yıllık kişisel koruma masraflarının 33 milyon TL olduğu belirtildi. Çift adına açıklama yapan basın sözcüsü, faturanın Prens Harry ve Meghan tarafından karşılanacağını ifade etti.

İngiltere Kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra önce Kanada'ya giden ve daha sonra ABD'nin California eyaletinde oldukları belirtilen Prens Harry ve Meghan Markle'ın, kişisel koruma masraflarının yıllık 33 milyon TL olduğu açıklandı.

TRUMP: GÜVENLİK MASRAFLARINI ÖDEMEYİZ

Çiftin güvenlik masraflları ABD Başkanı Donal Trump'ın da gündemine geldi. ABD Başkanı Donald Trump daha önce yaptığı açıklamada bu masrafın ABD tarafından karşılanmayacağını belirtti. Başkan Trump sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Birleşik Krallığın ve Kraliçenin büyük hayranı ve arkadaşıyım. Krallığı terk eden Harry ve Meghan'ın Kanada'da kalıcı olarak ikamet edecekleri bildirildi. Şimdi Kanada'yı ABD için terk ettiler, ancak ABD güvenliklerini ödemeyecek. Kendileri ödemek zorunda!" dedi. Bunun üzerine Prens Harry ve Meghan çifti, ABD'den böyle bir talepleri olmadığını duyurdu.

Hollywood yıldızlarının güvenliğini sağlayan Force Protection Ajansı yetkilileri basına yaptıkları açıklamada, ikilinin dünyanın en tanınmış kişileri arasında olduğunu ve güvenlik giderlerinin yıllık ortalama 4 milyon pound tutacağını ifade etmişti.ÇiftinSon Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya mesajı Yunan basınında ses getirdi ABD'li hakim, tecavüze uğrayan kadına sorduğu soru sonrası görevden alındı Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Öfkeli baba, Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen kızını diri diri yakmak istedi Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü Gerginliğin arttığı Himalayalar sınırına Çin ve Hindistan binlerce asker gönderdi 1.700 akıl hastasının yanlışlıkla taburcu edildiği Galler'de, yetkililer şaşkın ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor İngiliz hava yolu şirketi EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracak ABD'deki ırkçılık karşıtı protestolar, şiddet eylemlerine dönüştü TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu