Son Dakika Haberleri: Alkol alırken 50 metreden düşen genç: Burada öleyim, anneme haber vermeyin

Alkol alırken 50 metreden düşen genç: Burada öleyim, anneme haber vermeyin

28 gün önce

Ankara'da, bir bacağı ve bir kolu protez olan genç, alkol alırken yaklaşık 50 metre yükseklikten düştükten sonra "Burada öleyim, anneme haber vermeyin" dedi.

Ankara'da, bir bacağı ve bir kolu protez olan Abdullah Altınsoy, arkadaşıyla birlikte tepelik alanda alkol alırken, yaklaşık 50 metre yükseklikten dere kenarına düştü. Protezleri kırılan Altınsoy, "Burada öleyim, anneme haber vermeyin" dedikten sonra türkü de söyledi.
Olay, saat 22.00 sıralarında Keçiören ilçesi Karakaya Mahallesi Hacıkadın Deresi'nin kenarında meydana geldi. Sağ kolu ve sol bacağı protez olan Abdullah Altınsoy, arkadaşıyla birlikte geldiği dere kenarındaki yamaçta alkol alırken, dengesini kaybederek, uçurumdan düştü. Altınsoy, yaklaşık 50 metre sürüklenerek dere kenarında yerde hareketsiz kaldı. Yanındaki arkadaşı, protez bacağı ve kolu kırılan Altınsoy'u kaldığı yerden çıkaramayınca polisi aradı.

"BIRAKIN, BURADA ÖLEYİM"

Gelen polis ekibinin çağrısı üzerine olay yerine AFAD, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Altınsoy'un düştüğü yere güçlükle ulaşan ekipler, kurtarma çalışması başlattı. Altınsoy, kurtarma ekiplerine "Bırakın, burada öleyim, anneme haber vermeyin" şeklinde tepkiler gösterdi. Ekiplerin yaklaşık 2 saatlik çalışmasının ardından Altınsoy, sedyeye bağlanarak kurtarıldı.

ALKOLÜN ETKİSİYLE TÜRKÜ DE SÖYLEDİ

Sedye ile Hacıkadın Deresi'nin üzerine yerleştirilen kütüklerin üzerinden karşıya geçirilen Altınsoy, alkolün etkisiyle türküler söyledi. Altınsoy, daha sonra ambulansla Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Alkol alırken 50 metreden düşen genç: Burada öleyim, anneme haber vermeyin
Haber Yayın Tarihi: 21.08.2019 01:37 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Editörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası