Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti - Son Dakika

Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti

7 gün önce

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, koronavirüs hastalarının karantinada tutulduğu bir hastaneyi ziyaret etti. Putin, virüse karşı özel sarı tulum giyip maske takarak bazı hastaları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova yakınlarında bulunan koronavirüs hastalarının karantinada tutulduğu Komunalka Hastanesi'ni ziyaret etti.

Hastanenin Başhekimi Denis Protsenko tarafından karşılanan Rus lidere çalışmalar hakkında bilgi verildi. Putin hastane kompleksinde inşaatı devam eden enfeksiyon hastalıkları bloku hakkında da bilgi aldı.

Putin virüse karşı özel sarı tulum giyip maske takarak bazı hastaları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan, Rusya'da, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle bir kişi hayatını kaybetti. Ülkede 57 kişide daha virüsün tespit edilmesiyle vaka sayısı 495'e yükseldi.

Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti
Hollanda'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 276'ya çıktı

ABD'de koronavirüs salgınında ölenlerin sayısı 593'e yükseldi
Son Dakika

Putin'in hastane ziyaretinde tokalaştığı başhekim koronavirüse yakalandı
Putin ile görüşen başhekim koronavirüse yakalandı Putin ile görüşen başhekim koronavirüse yakalandı Koronavirüsün tüm dünyaya yayıldığı Wuhan'da günler sonra ilk vaka görüldü