Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika

Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti

26.01.2021 20:15

Instagram hesabından maskara reklamı yapan Selin Ciğerci'nin, videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "aynı takma kirpik gibi oldu" diyerek reklamını yaptığı maskaraya övgüler dizmesi dikkat çekti. Ciğerci'nin bu sözleri eleştiri oklarının hedefi oldu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci; girdiği polemiklerle, aldatma iddialarıyla sık sık magazin gündemine düşerken son yaptığıyla da tepki topladı.

TAKİPÇİLERİNİ KANDIRDI

Selin Ciğerci, maskara reklamı yaptığı videosunda takipçilerini kandırması olay oldu. Ciğerci, kirpiğine rimel sürüp ardından videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "Aynı takma kirpik gibi oldu" sosyal medya en çok konuşulan magazin haberleri arasına girdi. Ciğerci'ye tepki gösteren takipçileri bu durum karşısında şaşkınlıklarını koruyamadı. Söz konusu video sosyal medyada çok sayıda izlendi.

Reklam yapan Selin Ciğerci, takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Reklam yapan Selin Ciğerci, takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • Yorumcu: Niye tepki gösteriyorlar ki anlam vermiş değilim. Cinsiyet konusunda kendisini kandırıp aldatan biri başkalarını mı aldatmayacak? Hakkınızdır. İyi yapmış. İnşallah bir sürü kişiyi kandırmıştır Cevap Yaz 55 3 Yayından Kaldır

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Normalleşmede bir planımız yok İBB'nin yardım etmeyi reddettiği çöp dağları krizine hükümet el atıyor! Bakan Kurum, talimat verdi Son Dakika: Türkiye'de 26 Şubat günü koronavirüs nedeniyle 74 kişi vefat etti, 9 bin 205 yeni vaka tespit edildi Prof. Orhan Şen'den, "İstanbul Boğazı'nın donduğunu göreceğiz" iddiasına sert çıktı: Saçmalık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Pazartesi karar alacağız' dediği normalleşme sürecine nasıl geçilecek? Oyuncu Eda Ece koronaya yakalandı, Yasak Elma dizisinin senaryosu değişti Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Kerestelerin altında kalıp ölen kardeşinin yüzüne son kez bakıp gözyaşı döktü