Rıdvan Dilmen'den kura yorumu: Gruptan memnunum - Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den kura yorumu: Gruptan memnunum

2 ay önce

Türkiye'nin EURO 2020'deki rakiplerini yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Ben gruptan memnunum. Dördüncü torbadan Galler iyi bir kura. En iyi 3. de olabilirsin bu grupta ve çıkabilirsin." dedi.

Romanya'nın başkenti Bükreş'teki ROMEXPO Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilen kura çekimine 3. torbadan katılan ay-yıldızlılar, İtalya, İsviçre ve Galler ile A Grubu'nda yer aldı. Türkiye, şampiyonanın açılış maçında İtalya ile Roma Olimpiyat Stadı'nda 12 Haziran'da karşı karşıya gelecek. Türkiye, maçlarını İtalya'nın başkenti Roma ve Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de oynayacak.

"BEN GRUPTAN MEMNUNUM"

Rıdvan Dilmen, kurayı NTV ekranlarında değerlendirdi. Dilmen, "İsviçre'nin standart futbolu var. Galler fizikli bir takım, öndeki oyuncularla sonuç almaya çalışıyor. İtalya'nın en büyük avantajı ev sahibi olması. Ben gruptan memnunum. Dördüncü torbadan Galler iyi bir kura. En iyi 3. de olabilirsin bu grupta ve çıkabilirsin." dedi.

Rıdvan Dilmen'den kura yorumu: Gruptan memnunum
Haber Yayın Tarihi: 30.11.2019 09:08 

YORUMLAR


Son Dakika

Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda
Taksim metrosunda uyuyan çocuk yürekleri sızlattı Türkiye'de de şubesi olan fast food zincirinde çalışanın kalçasını kaşıdığı anlar objektife yansıdı

Son Dakika Haberleri