Rize 'nin kalbi İstanbul Maltepe'de atıyor… - Son Dakika

Rize 'nin kalbi İstanbul Maltepe'de atıyor…

19.10.2019 16:52
Rize 'nin kalbi İstanbul Maltepe'de atıyor…, System.String[]

Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN, "11 Rize Tanıtım Etkinliği" kapsamında İstanbul Maltepe sahilinde Rize standımızda ziyaretçileri ağırladı.

Başkan Metin daha sonra etkinlik alanında açılan stant ları gezerek esnaf vatandaşlarla sohbet etti.

Belediye Başkanı Metin,"buna benzer etkinlik ve festivallerimizi yaygınlaştırmalı ve gençlerimizi kültürümüzle tanıştırıp buluşturmalıyız. Diliyorum ki bu birlikteliğimiz, bu güzel tablo sonsuza kadar devam etsin" dedi.

Yemek ve sanat stantlarında bir birinden farklı yöresel değerler görücüye çıktı. Rize tanıtım günlerinin her yıl daha da güzel olduğunu söyleyen ziyaretçiler, Başkan Rahmi Metin'e, huzurlu ve eğlenceli bir ortam sundukları için teşekkür ettiler.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Rize 'nin kalbi İstanbul Maltepe'de atıyor… - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Mikel Arteta, Mesut Özil'i Premier Lig kadrosunun dışında bıraktı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Eşini ve 40 günlük bebeğini bıçaklayan adamdan şaşırtmayan ifade: Kasten yaralamadım Takım arkadaşı Renato Sanches'den Burak Yılmaz'a övgü dolu sözler Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Durağın altında can veren Gülseren, tüp bebek tedavisi için doktora gidiyormuş Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi