Son Dakika Haberleri: RTÜK'de Serebral Palsi etkinliği düzenlendi

RTÜK'de Serebral Palsi etkinliği düzenlendi

2 ay önce

RTÜK'de Serebral Palsi etkinliği düzenlendiANKARA - Radyo ve Televizyon Üst Kuruluile Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'nın işbirliğinde yürüme etkinliği düzenlendi.

RTÜK'de Serebral Palsi etkinliği düzenlendi

ANKARA - Radyo ve Televizyon Üst Kuruluile Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'nın işbirliğinde yürüme etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Milletvekilleri, STK temsilcileri, Serebral Palsi'li çocuklar ve aileleri katıldı. Farkındalık amacıyla birlikte RTÜK önünden başlayıp 1.5 kilometre birlikte yürüyüş etkinliği gerçekleştirildi.

RTÜK Başkanı Şahin, bizleri bu yürüyüşün asıl sebebi olan siz değerli misafirlerimizdir. RTÜK kuruluşunun 25'inci yılını kutlarken toplumumuzun içerisinde var olan gerçekten de değerli bulduğumuz bir sorunların taşınması ve bunların daha geniş kitlere ulaştırılması için çalışmalarına hızlı ve etkin bir şekilde devam edecektir" diye konuştu.

RTÜK'de Serebral Palsi etkinliği düzenlendi

Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 02:57 Kaynak: İHAMucize Doktor'un fragmanı hatalı bir cümleden dolayı kaldırılıp yeniden yüklendi
EYT'lileri temsil eden isimden "Seçim kaybetsem de yokum" diyen Erdoğan'a yanıt geldi Geri sayım başladı! Yerli otomobil Gebze'de üretilecek