Şahan Gökbakar, kızına olmayan terlikleri çocuklara hediye ederek herkese örnek oldu - Son Dakika

Şahan Gökbakar, kızına olmayan terlikleri çocuklara hediye ederek herkese örnek oldu

Komedyen Şahan Gökbakar, kızına aldığı terlikler küçük gelince sosyal medya hesabından ihtiyacı olan birilerine göndermek istediğini söyledi. Gökbakar bu ince düşüncesiyle takipçilerinin gönlünü fethetti.

Ailesine olan düşkünlüğüyle tanınan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kızı Ela için 4 tane terlik aldı. Ancak terliklerin kızına olmadığını fark eden Gökbakar, bunları başka çocuklara hediye etmek istedi.

"ELOŞ, 4 MİNİK ARKADAŞINA HEDİYE ETMEK İSTEDİ"

Terliklerin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Gökbakar, "Değerli dostlar, Ela'ya terlik almıştım fakat maalesef küçük geldi... Bunları iade etmek yerine ihtiyacı olan 4 minik arkadaşına hediye etmek istedi Ela... Bende buraya koydum... 22-23 numara bunlar yani 6C diye geçiyor... Ayağı bu numara olan 4 minik kız çocuğuna Eloş'tan karınca kararınca... İsteyenler olursa aşağıya yazsın, bir şekilde ulaştırırız..." dedi.

Gökbakar'ın paylaşımını görenler "Güzel davranış", "Ne tatlı bir düşünce" ve "Güzel kalpli insan" yorumlarını yaptı.

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

10:13 Konya'da görülen et yiyen örümcekten dolayı vatandaşlar tedirgin 09:50 Doğada kendiliğinden yetişmesine rağmen toplaması yasak olan salebin kilosu 900 liraya satılıyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:36 Yaklaşanın öldüğü kuyu için vatandaşlar, önlem alınmasını istiyor 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:19 30 yıl önce askerimizi şehit eden saldırganlar sınır ötesi operasyonla yakalandı 09:14 Son dakika: 4 işçinin hayatını kaybettiği fabrikanın sahibi suskunluğunu bozdu 09:11 Sevdiği kız başkasına verilen genç, veda etmek için video çektikten sonra canına kıydı 07:48 Survivor 2020'nin 126. bölüm fragmanı yayınlandı! Sakatlanan Sercan acılar içinde kıvranıyor 07:46 Antalya'daki hortumda kullanılamaz hale gelen yolcu uçağı, hurdalıkta yeni alıcısını bekliyor 04:18 Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı 22:05 Sosyal medyada çirkin paylaşımlar yapan 14 yaşındaki çocuk, serbest bırakıldı 20:47 Dünyaca ünlü model Claudia Romani, ABD'nin kurtuluşunu bayraklı bikinisiyle kutladı 18:08 Rus milyarder Bodrum'da sahili kapatarak çalışanlara 7 bin 500 lira bahşiş bıraktı 16:20 ÖSYM, Mabel Matiz sorusuyla ilgili inceleme başlattı! Sorumlu kişiler soru hazırlama süreçlerinden çıkartılacak