Sakarya'da sandal alabora oldu, 1 ölü - Son Dakika

Sakarya'da sandal alabora oldu, 1 ölü

2 ay önce

Sakarya'nın Ferizli ile Karasu ilçeleri arasında bulunan Akgöl'e sandalla balık tutmak için açılan 3 gençten 2'si kayboldu. Gençlerden biri çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı. 2 gençten birinin cansız bedenine ulaşılırken diğerini arama çalışmaları sürüyor.

Sakarya'nın Ferizli ilçesinde, gölde balık avlarken üzerinde bulundukları sandalın alabora olması sonucu yaşları 16 ile 18 arasında değişen 3 gençten 2'si kayboldu, diğeri ise kurtarıldı. Kaybolan gençlerden Ahmet D'nin cansız bedenine ulaşıldı.

ÇEVREDEKİLER BİR GENCİ KURTARDI

Olay, öğle saatlerinde, Ferizli ile Karasu ilçeleri arasındaki Akgöl'de meydana geldi. Balık tutmak için göle açılan Mustafa E. (16), Ahmet D. (17) ve Hasan Y'nin (18) üzerinde bulunduğu sandal alabora oldu. 3 genç suya düştü. Çevredekiler, gençlerin sesini duyup, yardıma koştu, Mustafa E. kurtarıldı ancak Ahmet D. ve Hasan Y. kayboldu. İhbar üzerine bölgeye AFAD, 112 Acil ve jandarma ekipleri sevk edildi.

BİR GENCİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Botla göle açılan AFAD ekipleri, Ahmet D'nin cansız bedenine ulaştı. Hasan Y'yi ise arama çalışmaları devam ediyor.

Sakarya'da sandal alabora oldu, 1 ölü
Haber Yayın Tarihi: 30.11.2019 06:03 Kaynak: DHASon Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri