Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition Türkiye İçin Hazır - Son Dakika

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition Türkiye İçin Hazır

2 ay önce

Geçtiğimiz ay sizlere bahsettiğimiz Star Wars temalı Galaxy Note10+ ön sipariş için hazırlandı Yeni Star Wars filmiyle yakın zamanda satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition belirli ülkelerde ön siparişe açıldı ve dağıtımları da 13 Aralık tarihi itibariyle başlayacak.

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition Türkiye İçin Hazır, System.String[]

Geçtiğimiz ay sizlere bahsettiğimiz Star Wars temalı Galaxy Note10+ ön sipariş için hazırlandı

Yeni Star Wars filmiyle yakın zamanda satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition belirli ülkelerde ön siparişe açıldı ve dağıtımları da 13 Aralık tarihi itibariyle başlayacak.

Star Wars temalı Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition satış paketi Kylo Ren temalı özel kutu içerisinde temaya uygun renkte kırmızı S-Pen ile Kylo Ren temalı Galaxy Note10+ (12 GB Ram/256 GB Rom), özel seri kılıf ve kırmızı-siyah renklerde yine özel seri olan Galaxy Buds ile birlikte geliyor.

13 Aralık tarihinde satışa sunulacak olan Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition için yurt dışı perakende satış fiyatı ülkelere göre $1,299/€1,299/£1,299 olarak belirlendi.

Seçilmiş olan perakende satış mağazalarında satılacak olan Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition özel temalı ürünler ABD, İngiltere, Avusturalya, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Hong Kong, Güney Kore, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde satışa sunulacak.

Güzel haberi ilk olarak Yüksek Teknoloji Haberler.com okuyucuları ile paylaşıyoruz ve Star Wars temalı Samsung Galaxy Note10+ Special Edition modelinin önümüzdeki günlerde Türkiye'de kısa bir süre sonra satışa sunulacağını aktarıyoruz. Ön siparişleri önümüzdeki günlerde açılacak olan modelin, ay sonuna kadar teslim edilmesi planlanıyor. Ülkemizdeki perakende satış fiyatı hakkında şu an net bir bilgi bulunmamakla birlikte, bilgi geldiği andan itibaren okuyucularımızla satış fiyatını da paylaşacağız.

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 09:18 Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın

Son Dakika Haberleri