Şansal Büyüka'dan Ödül Alan Acun Ilıcalı Anısını Anlatırken Duygusal Anlar Yaşadı - Son Dakika

Şansal Büyüka'dan Ödül Alan Acun Ilıcalı Anısını Anlatırken Duygusal Anlar Yaşadı

3 yıl önce

Altın Kelebek Ödül Töreninde Şansal Büyüka'dan ödül alan Acun Ilıcalı duygusal anlar yaşadı. Büyüka ile anısını paylaşan, Ilıcalı'nın gözleri doldu.

Şansal Büyüka'dan Ödül Alan Acun Ilıcalı Anısını Anlatırken Duygusal Anlar Yaşadı, System.String[]

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Pazar akşamı akşam Zorlu PSM'de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. En İyi Yarışma Ödülü'nün kazanan Survivor'ın yapımcısı Acun Ilıcalı, ödülünü ustası Şansal Büyüka'da alınca duygusal anlar yaşadı.

"O GÜNÜ HİÇ UNUTMAM"

Şansal Büyüka'nın hayatında önemli bir dönüm noktası olduğunu belirten Acun Ilıcalı, "12. Altın Kelebek'im. Ekibimle gurur duyuyorum. Ben bir muhabirken Şansal Abi beni kaçırttı. Uçaktan indik, 'Şansal Abi seni tranfer etmek istiyor.' dediler. Amokachi yanımdaydı. 'Kim arıyor' diye sorunca ben 'Beni başka kanala tranfer etmek istiyorlar' dedim. '10 milyonluk futbolcuyum, kimse beni gece yarısı transfer etmedi. Şimdiki maaşının 10 katını iste' dedi. Şansal abi de 'Senin uzun zamandır peşindeyim, kısmet bügüneymiş." dedi. O günü hiç unutmam diyerek duygusal anlar yaşadı.

Şansal Büyüka'dan Ödül Alan Acun Ilıcalı Anısını Anlatırken Duygusal Anlar Yaşadı
Haber Yayın Tarihi: 11.12.2017 09:41 

YORUMLAR


Son Dakika

İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak
Kayınbiraderinin eşiyle ilişkisi olduğunu öne süren kayınpeder, damadını öldürdü Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri