Şansal Büyüka: Galatasaray Sezon Sonunda Abdullah Avcı'yla Anlaşacak - Son Dakika

Şansal Büyüka: Galatasaray Sezon Sonunda Abdullah Avcı'yla Anlaşacak

3 yıl önce

Ünlü gazeteci Şansal Büyüka, "Haberciliğine inandığım insanlar sezon sonunda Abdullah Avcı'nın geleceğini söylüyor. Igor Tudor ve Sneijder kol kola gidiyorlar." dedi.

Şansal Büyüka: Galatasaray Sezon Sonunda Abdullah Avcı'yla Anlaşacak, System.String[]

Ünlü gazeteci Şansal Büyüka, Milliyet Gazetesi'ne verdiği röportajda Galatasaray'ın yeni sezonki hocasını açıkladı. Büyüka, bilgiyi Galatasaray'a çok yakın olan ve haberciliğine inandığı isimlerden aldığını da vurguladı.

İşte o sözler...

"Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, son krizde hocasının arkasında durdu ve "Tudor kalacak" dedi. Galatasaray'ın içinde olan ve haberciliğine inandığım insanlar da "Sezon sonunda Igor Tudor ile Sneijder kol kola gider" diyorlar ve yakın ihtimal olarak şunu söylüyorlar:

1- Yüzde 90 Abdullah Avcı,
2- Yüzde 10 Lucescu..."

"AVCI DÜZENİNİ KOLAY KOLAY BOZMAZ"

Benim kişisel fikrim ise şöyle:

" Başakşehir'de tepeden tırnağa bir düzen kuran, her dediği olan, tek karışanı bulunmayan, Başkan Göksel Gümüşdağ ile çok yakın bağı olan, Başakşehir'i "büyük takım" olma noktasına taşıyan Abdullah Avcı, bu düzenini kolay kolay bozmaz."

Şansal Büyüka: Galatasaray Sezon Sonunda Abdullah Avcı'yla Anlaşacak
Haber Yayın Tarihi: 10.05.2017 10:33 

YORUMLAR


Son Dakika

Ünlü futbolcuların kramponlarını, 2 metrekarelik dükkanında tamir ediyor
Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi

Son Dakika Haberleri