Şansal Büyüka, Yusuf Namoğlu'nun Hüseyin Göçek'e Tepki Gösterdiğini İddia Etti - Son Dakika

Şansal Büyüka, Yusuf Namoğlu'nun Hüseyin Göçek'e Tepki Gösterdiğini İddia Etti

2 yıl önce

Şansal Büyüka, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun Galatasaray - Konyaspor maçında yaşanan penaltı pozisyonunu VAR'dan izlemeyen Hüseyin Göçek'e tepki gösterdiğini iddia etti.

Şansal Büyüka, Yusuf Namoğlu'nun Hüseyin Göçek'e Tepki Gösterdiğini İddia Etti, System.String[]

Galatasaray - Konyaspor maçının son dakikalarında yaşanan penaltı pozisyonu tartışılmaya hala devam ediliyor. Son olarak Şansal Büyüka, pozisyon hakkında MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile konuştuğunu söyledi.

beIN Sports Haber kanalında konuşan Şansal Büyüka, "Bugün MHK başkanı Yusuf Namoğlu ile konuştum. 'Haydi VAR'dan çağırmadılar kardeşim, madem bu kadar yüksek itiraz var, git de bir kendin bak' diyor." sözlerini kullandı.

DEMİRKOL: ''VAR BUNUN İÇİN VAR ZATEN''

Mehmet Demirkol ise "Adam gelmiş jilet gibi kaymış topu almış çıkmış. Şimdi bunu göremedin diyelim, VAR bunun için var zaten. Git konuş gerekiyorsa izle. İşlerini doğru yapmıyorlarsa yayınlasınlar, zarar gören de görsün." dedi.

(Sporx)

Şansal Büyüka, Yusuf Namoğlu'nun Hüseyin Göçek'e Tepki Gösterdiğini İddia Etti
Haber Yayın Tarihi: 26.11.2018 10:24 

YORUMLAR


Son Dakika

İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak
Beril Işık, yıllardır tedavi gören Kenan Işık'ın son durumu hakkında bilgi verdi: Gözleriyle iletişim kuruyor "Bakışları tuhaf" diye terk edilen köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu

Son Dakika Haberleri