Sarıgöl Diyanet-Sen'e yeni başkan - Son Dakika

Sarıgöl Diyanet-Sen'e yeni başkan

6 ay önce

Sarıgöl Diyanet-Sen Şubesinin kongresi gerçekleştirildi.

Sarıgöl Diyanet-Sen'e yeni başkan, System.String[]

Sarıgöl Diyanet-Sen Şubesinin kongresi gerçekleştirildi. Eski Başkan Ercan Sarıbaş'ın yeniden aday olmadığı kongrede Afşar Mahallesi İmamı Mesut Savaş tek aday olarak girdiği seçimde sendikanın yeni başkanı oldu. Sendikanın yeni yönetim kurulunun ise istişare yapılarak belirlenmesine karar verildi.


Sarıgöl Afşar Barajı Dinlenme Tesislerinde gerçekleştirilen kongreye Manisa Diyanet-Sen Şube Başkanı Ahmet Özdemir, Kula temsilcisi Ali Osman Sönmez, Salihli temsilcisi Mehmet Demirtaş ve Diyanet-Sen Sarıgöl üyeleri katıldı.


Kongrede yeniden aday olmayan eski Başkan Ercan Sarıbaş, "Artık bayrağı taşıyacak genç arkadaşlara vermek için aday değilim. Görevi devralacak arkadaşıma başarılar diliyorum." dedi.


33 üyenin bulunduğu Sarıgöl Diyanet-Sen Şube başkanlığına tek aday olarak Afşar Mahallesi İmamı Mesut Savaş tek aday olarak seçime girdi. Yeni seçilen Sarıgöl Diyanet-Sen Sarıgöl Şube Başkanı Mesut Savaş ise yaptığı konuşmada, "Almış olduğum görevi en iyi şekilde yapacağım. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim." dedi. Kongrede ayrıca Sendika Yönetim Kurulu üyeliklerinin de istişare yapılarak belirlenmesine karar verildi.


Kongrenin ardından Sarıgöl Diyanet-Sen üyeleri eşleriyle birlikte piknik yaptı. Pikniğe Sarıgöl İlçe Müftüsü Mehmet Ceyhan da eşiyle birlikte katıldı. - MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 01.08.2019 02:08 Kaynak: İHASon Dakika

Ünlü futbolcuların kramponlarını, 2 metrekarelik dükkanında tamir ediyor
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri