Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Hadise, Kendisini Rahatsız Eden Kişiden Şikayetçi Oldu

Şarkıcı Hadise, Kendisini Rahatsız Eden Kişiden Şikayetçi Oldu

24 gün önce

Başarılı şarkıcı Hadise, kendisine cinsel içerikli e-mailler atan ve gittiği yerlerde kendisini takip eden kişiden savcılığa giderek şikayetçi oldu.

Yıllardır TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğini yapan Hadise 7- 14 Şubat tarihleri arasında şahsi e-posta adresine tanımadığı bir kişiden gelen cinsel içerikli iletiler nedeniyle hakaret ve tehdide maruz kaldığını belirterek harekete geçti.

E-postalara cevap vermeyince, evine tacizci şahıs tarafından mektup yollandığını belirten Hadise, mektupta şiirler ve cinsel içerikli yazılar bulunduğunu söyledi.

"HAYATIMLA İLGİLİ TÜM DETAYLARI BİLİYOR"

Sabah'ta yer alan habere göre; Hadise, şikayet dilekçesinde şu ifadeleri kullandı: "Beni takip ediyor, hayatımla ilgili tüm detayları biliyor. El yazısını kullanıyor, ünlü bir şirkette çalıştığını belli eden kartlar yolluyor."

GİYDİĞİ KIYAFETLERE KADAR BİLİYOR

Tacizcinin, Hadise'ye 'Noel'de Paris'e gittin, beni kimlerle aldattın?' ve 'Boğazlı kazak, siyah etek giyiyorsun' gibi onu takip ettiğini gösteren mesajlar attığı belirtildi.

Haber Yayın Tarihi : 24.04.2019 03:18 

YORUMLAR


"Herkes Alarmda" Diyen Bakan Soylu, Türkiye'nin Uğraştığı Büyük Tehdidi Açıkladı: DEAŞ Erzincan'da 7 Kilo 300 Gram Ağırlığında Dev Mantar Bulundu Ankara'da Yol Kenarında Telef Olmuş 40 Çinçilla Bulundu