Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu

Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu

5 gün önce

Son yaptığı Çav Bella şarkısıyla gündeme gelen şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından 6 sene önce evlendiğini itiraf etti.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Hilal Cebeci Instagram hesabından 6 sene önce evlendiğini açıkladı. Cebeci'nin paylaşımı gören takipçileri ise şaşkınlığını gizleyemedi.

6 SENE ÖNCE EVLENDİĞİNİ AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı hayatı hakkında herkesi şaşırtan evliliği hakkında şunları söyledi: "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra'da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz. Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum"

"EŞİNİN ANLAYIŞLI OLMASI LAZIM"

Hilal Cebeci'nin bazı takipçileri ise sır gibi saklanan evlilikle alakalı "Sanki beyefendinin saklanacak bir şey var gibi" ve "Eşinin hayranların konusunda anlayışlı olması lazım" gibi yorumlar yaptı.

Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu
Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 08:48 

YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Yoğun bakıma alınan Neslican Tay için hastaneden açıklama
Fenerbahçeli yıldızlara Alanyaspor maçında tepki yağdı Gelinciği boynundan ve ayaklarından bağlayıp direğe astılar Papiss Cisse'den Vedat Muriqi göndermesi