Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı - Son Dakika

Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı

20.09.2019 22:45
Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı, System.String[]

Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı

Eski HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında 2014'teki Kobani gösterilerine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklama kararı verildi.

Demirtaş'ın yargılandığı ana davadaki tahliye kararına rağmen, Ankara Savcılığı Demirtaş ve Yüksekdağ hakkında, bugün aynı suçlamadan ayrı bir soruşturma başlatarak, tutuklama kararı istemişti.

Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ hakkında yeniden tutuklama kararı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla takipçilerini ikiye böldü Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz