Son Dakika Haberleri: Selçuk Bayraktar "Eğitim şart deyip" SİHA ve İHA test pilotu uçuşunu paylaştı

Selçuk Bayraktar "Eğitim şart deyip" SİHA ve İHA test pilotu uçuşunu paylaştı

27 gün önce

Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından SİHA ve İHA eğitmen test pilotu uçuşunu paylaştı. Paylaşımında eğitimlerin devam ettiğini belirten Bayraktar, "Eğitim şart" diyerek test eğitmen pilotu olmak istiyorsan "Bayraktar savunma'ya başvur" diye yazdı.

Baykar Savunma Teknik Müdürü ve T3 Vakfi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından SİHA ve İHA eğitmen test pilotu uçuşunu paylaştı.

Paylaşımında eğitimlerin devam ettiğini belirten Bayraktar, "Eğitim şart" diyerek test eğitmen pilotu olmak istiyorsan "Bayraktar savunma'ya başvur" diye yazdı.

"EĞİTİMLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR"

Bayraktar, sosyal medya hesabı üzerinden eğitmen uçuşunu, "S/İHA eğitmen-test pilotu eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor. Eğitim şart. AKINCI için yeni geliştirilen sistemler de BAYRAKTAR TB2'de deneniyor. Sen de, 7/24 SİHA ve İHA uçuran test eğitmen pilotu olmak istiyorsan baykar_savunma" notu ile paylaştı.

Selçuk Bayraktar Eğitim şart deyip SİHA ve İHA test pilotu uçuşunu paylaştı
Haber Yayın Tarihi: 21.10.2019 11:07 Kaynak: İHAMillet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok