Selçuk İnan: Derbiden çok, sezon sonunda şampiyon taraf olmakla ilgileniyoruz - Son Dakika

Selçuk İnan: Derbiden çok, sezon sonunda şampiyon taraf olmakla ilgileniyoruz

2 ay önce

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, hafta sonunda oynanacak olan Fenerbahçe derbisiyle ilgili konuştu. İnan, Fenerbahçe derbisinin kendileri için diğer maçlar gibi 3 puanlık bir karşılaşma olduğunu ifade ederken, şampiyonluğun derbinin kazanılmasından daha önemli olduğunu söyledi.

Sarı kırmızılı takımın kaptanlığını üstlenen Selçuk İnan, Galatasaray'ın özel bir derneğinin açılışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"DERBİYİ KAZANMAKTAN ÇOK ŞAMPİYONLUKLA İLGİLENİYORUZ"

Pazar günü oynanacak Fenerbahçe derbisi hakkında açıklamalarda bulunan Selçuk İnan, "İnşallah bu sefer kazanırız. Derbi maçları çok önemli. Herkes 1 yıl boyunca bu karşılaşmaları bekliyor. İnşallah bu sefer kazanan taraf biz oluruz ama ondan çok sezon sonunda şampiyon taraf olmakla ilgileniyoruz. Derbinin bizim için diğer maçlardan bir farkı yok. Özel bir maç ama sonuçta 3 puan veriyorlar" dedi.

"BU SEZON DA ŞAMPİYON OLACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM"

Bu sezon da şampiyon olacaklarına inandığını belirten İnan, "Çok önemli puan farklarını kapattık ve şampiyon olduk. Bu sezon da kapattık ama henüz hiçbir şey bitmedi. Uzun bir yolumuz var ancak bu sezon da şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Birbirini seven ve birbiri için mücadele eden bir takımımız var. İnşallah sezon sonunda bunun meyvelerini alacağız" ifadelerini kullandı.

"TEK RAKİBİMİZ FENERBAHÇE DEĞİL"

Hak edenin şampiyon olmasını dileyen Selçuk İnan, "Bu maçın sonucu sadece 3 puan. Kazandığımızda şampiyon olduğumuzu söyleyemeyiz. Çok güçlü takımlar var. Tek rakibimiz Fenerbahçe değil. Şampiyonluk yarışındaki takımları yakından takip ediyorum. Hepsi çok başarılı. Bu sezon çok zorlu bir lig oluyor. Bence bunun keyfini çıkaralım. Kim hak ediyorsa da o şampiyon olsun" diye konuştu.

Selçuk İnan: Derbiden çok, sezon sonunda şampiyon taraf olmakla ilgileniyoruz


YORUMLAR


Son Dakika

Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs hava yoluyla bulaşmıyor
Rus uzmandan açıklama: Rusya'da durum 2-3 ay içinde düzelecek Son Dakika: Umre'den getirilerek Ankara'da karantinada tutulan bazı vatandaşların koronavirüs testi pozitif çıktı