Şenay Öğretmenin PKK'lı Teröristlerce Şehit Edilmesi - Son Dakika

Şenay Öğretmenin PKK'lı Teröristlerce Şehit Edilmesi

3 yıl önce

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Batman'ın Kozluk ilçesinde belediye başkanının aracına yönelik terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'a Allah'tan rahmet dilerken, "Terörü ve teröristi yücelten, sahiplenen ancak bu menfur hadise karşısında derin...

Şenay Öğretmenin PKK'lı Teröristlerce Şehit Edilmesi, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Batman'ın Kozluk ilçesinde belediye başkanının aracına yönelik terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'a Allah'tan rahmet dilerken, "Terörü ve teröristi yücelten, sahiplenen ancak bu menfur hadise karşısında derin sessizliğe bürünenlere ise Allah akıl ve izan versin." ifadelerini kullandı.


Türkeş, sosyal medya Twitter hesabından, terör saldırısına ilişkin açıklamada bulundu.


"Batı, PKK'yı özgürlük savaşçısı' diye satmaya çalışırken, Batman'da gencecik bir öğretmenimiz PKK tarafından katledilmiştir." vurgusu yapan Başbakan Yardımcısı Türkeş, şunları kaydetti:


"Küçük çocukları eğitmek için kendisi çocuk sayılabilecek yaşta Batman'a giden Aybüke öğretmen şimdi memleketine uğurlanıyor. Hizmet aşkıyla gidip maaşından müzik aletleri alan şehit Aybüke Yalçın'a Allah'tan rahmet, sevenlerine ve Türk milletine sabır diliyorum. Terörü ve teröristi yücelten, sahiplenen ancak bu menfur hadise karşısında derin sessizliğe bürünenlere ise Allah akıl ve izan versin."

Haber Yayın Tarihi: 10.06.2017 05:49 Kaynak: AASon Dakika

Çakarın ardından tepe lambası çilesi başladı! Sürücü ve araç sahibine ayrı ayrı 1.228 TL ceza kesiliyor
FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler 2 milyon dolar dolandırdı Ceren'in katilinden mahkeme başkanına: Çırılçıplak soyunursam anlarsınız akıl sağlığımı

Son Dakika Haberleri