Şener Özbayraklı'dan Fatih Terim'e Transfer Telefonu - Son Dakika

Şener Özbayraklı'dan Fatih Terim'e Transfer Telefonu

8 ay önce

Fenerbahçeli futbolcu Şener Özbayraklı, teknik direktör Fatih Terim'i arayarak Galatasaray'a transfer olmak istediğini söylediği iddia edildi.

Şener Özbayraklı'dan Fatih Terim'e Transfer Telefonu, System.String[]

Galatasaray'da Şener Özbayraklı sürprizi yaşandı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı, Fatih Terim'i aradı ve "Galatasaray'a gelmek istiyorum" dedi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı, Milli Takımda beraber çalıştığı Fatih Terim'i arayarak kariyerinde tecrübeli teknik adamın önemli bir yere sahip olduğunu belirtip beraber çalışmak ve sarı kırmızılı takıma gelmek istediğini iletti.

SON KARARI FATİH TERİM VERECEK

Futbol Arena'da yer alan habere göre; Bonservisi elinde olan Şener, Ocak ayında da tecrübeli teknik adam ile görüşmüş ve Mayıs ayında taraflar sözleşmişti. Sağ bekte Mariano ve Linnes gibi opsiyonları olan Douglas ile de ilgilenip görüşen Galatasaray'da son kararı Fatih Terim verecek.

Yabancı kontenjanı ve yerli rotasyonu nedeniyle Şener'in transferi de Galatasaray'da artık yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

MARIANO AYRILACAK MI?

Öte yandan Brezilya basınında geçtiğimiz günlerde yer alan haberde Mariano için Sao Paulo'nun istekli olduğu ve sezon sonunda girişimde bulunacağı öne sürülmüştü. Futebo Latino'da yer alan haberde Mariano'nun Galaatsaray'da başarılı bir performans sergilediği belirtildi. Tecrübeli futbolcunun bu performansı nedeniyle kulüp tarafından kadroda tutulacağı ve takımdan ayrılmasının kolay olmayacağı belirtildi.

Şener Özbayraklı'dan Fatih Terim'e Transfer Telefonu
Transferin Gözdesi Douglas'tan Açıklama: Yalan Yok, Teklifler Aldım

Quaresma'dan Taraftarın Yorumuna Olay Cevap

Galatasaray Diagne'yi Gönderip Yerine Finnbogason'u Transfer Etmeyi Düşünüyor

Haber Yayın Tarihi: 24.05.2019 01:24 

YORUMLAR


Son Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Erdoğan müjdeyi verdi! Bu 6 suçu işleyenler hariç, binlerce kişi tahliye olacak

Son Dakika Haberleri