Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi - Son Dakika

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi

4 ay önce

Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer olan Şener Özbayraklı, 4 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi. Makal'ın parmağındaki yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

Oyunculuk için tarih öğretmenliğini bırakıp, Yeni Gelin dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Şilan Makal'ın, futbolcu Şener Özbayraklı'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Son olarak "Anormal" adlı tiyatro oyununda rol alan Şilan Makal, 4 yıldır sakladığı ilişkisi hakkında ilk kez geçtiğimiz aylarda konuşarak "Huzuru Şener'de buldum" ifadelerini kullanmıştı. İkili ilk kez birlikte görüntülendi.

"LÜTFEN ÇEKMEYİN"

Güneş'in haberine göre; Önceki gün Mecidiyeköy'de bir AVM'ye tiyatro izlemeye giden Şilan Makal ve Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı fotoğraflarının çekildiğini fark edince panikledi. Özbayraklı, ellerini kaldırarak "Lütfen çekmeyin, çekmeyin" şeklinde tepki gösterdi.

Sonrasında hızlı adımlarla AVM'den çıkmaya çalışan çift sorular karşısında daha da panikleyerek "Her şey güzel gidiyor" demekle yetinirken Şener Özbayraklı evlilik için "inşallah" dedi. Genç çift, daha sonra araçlarına binerek AVM'den ayrıldı.

Oyuncu Şilan Makal'ın her ne kadar saklamaya çalışsa da parmağındaki tektaş dikkat çekti.

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi
İlkay Gündoğan ve Emre Can'dan 'asker selamı' açıklaması

Hamit Altıntop'tan Mesut Özil açıklaması: Bir gün Türkiye'de oynayacak

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 09:46 

YORUMLAR


Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada! Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada

Son Dakika Haberleri