Şenol Güneş: Arda Turan'ı hep birlikte yok ettik - Son Dakika

Şenol Güneş: Arda Turan'ı hep birlikte yok ettik

3 ay önce

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, şu an Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan için, "Bir zamanlar dünya markası Arda Turan önemli bir oyuncu. Arda'yı hep birlikte yok ettik" ifadelerini kullandı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Uluslararası Futbol Ekonomik Forumu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Güneş, Milli Takım'ın son durumu, 2022 Dünya Kupası ve Arda Turan hakkında konuştu.

İşte Güneş'in sözlerinden öne çıkanlar:

"A Milli Takım'ın başarısı hepimizin başarısıdır. Başarı için adam aranıyor. Hep birlikte başardık. Sayın Lucescu'ya teşekkür ediyorum. Belki etmeyenler vardır. Bana paracı diyenler ülkeyi soyuyorlar! Türk insanına imkan ve zaman verirseniz her şeyi başarır."

"ARDA'YI HEP BİRLİKTE YOK ETTİK"

Milli Takım ile Dünya Kupası'na katılım hakkında konuşan Güneş, "Bizim asıl hedefimiz 2022 Dünya Kupası'na katılmak, oradaki finallere gitmek. Bir zamanlar dünya markası Arda Turan önemli bir oyuncu. Arda'yı hep birlikte yok ettik. 10-15 yılda ürettiğimizi 1-2 yılda tükettik. Ürettiğimizi tüketmeyelim. Her düştüğümüzde tekrar büyüme bilgisi beni bugünlere getirdi" ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş: Arda Turan'ı hep birlikte yok ettik
beIN Sports, Süper Lig maçlarını Amerika'da ücretsiz yayınlayacak

Mustafa Cengiz'den Falcao'nun sakatlığı için açıklama: Kimse salak değil

Fenerbahçe Beko deplasmanda Barcelona'dan 26 sayı fark yedi

Haber Yayın Tarihi: 21.11.2019 12:56 

YORUMLAR


Son Dakika

Genç kızı ormanlık alana götürüp cinsel istismarda bulunan adam tutuklandı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı

Son Dakika Haberleri