Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür - Son Dakika

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür

1 ay önce

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan, yıllar önce Beşiktaş hakkında söylediği sözler nedeniyle özür diledi. Çağdaş, "26 yaşımda futbolcuyken yaptığım bir hata bir daha önüme çıksın istemem. Özrü kabul etmek büyüklüktür. Saygılar" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'yla yolların ayrılmasının ardından siyah-beyazlı kulüp, Sergen Yalçın'ı resmi olarak açıklamaya hazırlanıyor. Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan, sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Atan'ın paylaşımında "Sergen Hocanın bu transferi gerçekleşir gerçekleşmez ama ben artık 40 yaşında bir teknik adamım 26 yaşımda futbolcuyken yaptığım bir hata bir daha önüme çıksın istemem. Özrü kabul etmek büyüklüktür. Saygılar" ifadeleri yer aldı.

"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN BİTMİŞTİR" DEMİŞTİ

Çağdaş Atan, bir dönem Beşiktaş'ta forma giymiş ve ayrıldıktan sonra 'Beşiktaş benim için bitmiştir. Zaten Beşiktaş formasını giymek istemiyorum. Beşiktaş 10 sene şampiyon olamaz" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bir süre sonra ise bu sözlerinden ötürü özür dilemişti.

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 27.01.2020 08:41 

YORUMLAR


Son Dakika

"TSK, İdlib'de Rus uçaklarına ateş etti" iddiası yalanlandı
İdlib'deki gelişmeler sonrası Ankara'da acil güvenlik toplantısı yapıldı Son dakika: İdlib'deki operasyonlarda 17 günde bin 709 rejim askeri etkisiz hale getirildi