Son Dakika Haberleri: Sevgili Olmayı Kabul Etmeyen Kadını Bıçak Zoruyla Kaçırmaya Kalktı

Sevgili Olmayı Kabul Etmeyen Kadını Bıçak Zoruyla Kaçırmaya Kalktı

6 ay önce

Nilgün K. ile sevgili olmak isteyen Ahmet U. teklifini reddeden kadını uzun süre tehdit ve şantajla birlikte olmaya zorladı. Ahmet U. evine giden kadını motosikleti ile kaçırmaya çalıştı.

Sevgili Olmayı Kabul Etmeyen Kadını Bıçak Zoruyla Kaçırmaya Kalktı, System.String[]

Adana'da sosyal medyadan tanıştığı 51 yaşındaki Nilgün K. ile sevgili olmak isteyen 58 yaşındaki Ahmet U. teklifi reddedilince çılgına döndü.Amacına ulaşamayan adam bıçak tehdidiyle kaçırmaya çalıştığı 2 çocuk annesini, yol ortasında dövdü. Nilgün K., daha önce 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdığı Ahmet U. hakkında yeniden şikayetçi olurken, yakalanan saldırgan, kadının akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia etti.

GÖRÜNTÜLERİNİ GİZLİ KAMERAYA KAYDETTİ

İddiaya göre Ahmet U., sosyal medya üzerinden tanıştığı Nilgün K.'ye sevgili olma teklifinde bulundu. Nilgün K. ise reddetti. Bunun üzerine Ahmet U., evli olan kadını, eşini ve çocuklarını öldürmekle tehdit ederek, buluşmaya zorladı. Korkuya kapılan Nilgün K., Ahmet U. ile bir kafetaryada buluştu. Ancak Ahmet U. bu buluşmayı gizlice cep telefonuyla kayda aldı. Ardından da şantaj amaçlı kullanmaya başladı. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan kadın, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Ahmet U. hakkında 3 ay süreyle uzaklaştırma kararı alındı.

MOTOSİKLETİ İLE KAÇIRMAYA ÇALIŞTI

Bu da Ahmet U.'nun tehdit ve tacizlerini bitirmesini sağlamadı. Olay günü Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi'ndeki evine yürüyerek giden Nilgün K.'yi motosikletiyle takibe aldı. Kısa süreli takibin sonunda da arkasından yaklaştığı kadını kolundan çekerek götürmek istedi. Kendisine direnen Nilgün K.'ye bıçak çekti, sokak ortasında dövdü. Nilgün K., çığlıklar atarak çevredekilerden yardım istedi. Saldırgan, vatandaşların geldiğini görünce olay yerinden kaçtı. Polis merkezine giden Nilgün K. darp raporu alarak, Ahmet U.'dan 2'nci kez şikayetçi oldu.

"EŞİMİ VE ÇOCUKLARIMI ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ"

Adli Tabiplik çıkışında basın mensuplarına konuşan Nilgün K. ağlayarak, "Bana çocuklarım ve eşimi öldüreceğini söyledi. Çok korktum, şikaytçiyim" dedi.

Kaçtıktan kısa süre sonra yakalanan Ahmet U. ise Nilgün K.'nin akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia ederek, suçlamaları kabul etmedi. Saldırgan emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

Evli kadını kaçırmaya çalışan Ahmet U.
Sevgili Olmayı Kabul Etmeyen Kadını Bıçak Zoruyla Kaçırmaya Kalktı
Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 09:58 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu